Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahhaa Pudelko ..; szczesliwegoo !!! ty sie lasce swojej nie dziw bo ja tez nie dawno skonczylam 4 ksiazki hihihiihih i film 2 razy ogladalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie bez bicia ze pierwszego nie przeczytalam bo nimam książek tylko na kompie czytam jak bede miala kiedy książki to i pierwszy przeczytam jestem wygodna bo przeciez pierwszy to film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuujjj ale bez porownania leeee Martoszka wracaj do pierwszego w filmie nie ma polowy .. nie bedziesz wiedziala o co chodzi w 2 ..; za mallo szczegolow bylo w filmie .. a nawet barzo maloo .. i dodane jeszcze byle co czego w ogole nie bylo w ksiazceeeee... zacznij pierwszy ci mowie .. nie pozalujesz .. in troche czasu wiecej poczytasz :) Pudelko i jak ci sie podoba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ nieeee nooo ja sie tak nie bawie, kiedy ja mam to przeczytac? tyle nowych stron i znowu nie w temacie :( ide spac 😴 dobranoc psssssssssssssssss Eternity ;) moze jakies streszczonko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wpadam z nadzieją że może ktoś chciał spróbować jak to jest napisać streszczenie ;):D ni mom siły dziś - pewnie jutro dopiero doczytam co na tapecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko haj po dłuższej przerwie :) 🖐️ zielsko komu potrzeba i komu się należy :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 czyszczenie zapasów - nowe mi kiełkuje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na jakąś herbatę i nogi na sofie wyciągnę bo coś mnie bolą ręka mnie napitala - prawie że orła na schodach wycięłam (dobrze że wewnątrz domu a nie na dworze) i przetarłam po ścianie łapiąc równowagę , tapeta całkiem ostra bom sobie skórę na kostkach zdarła :o muszę się chyba mniej wkurwiać - bez nerwów jakoś stabilniej chodzę :P dobranoc 🖐️ kolorowych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity🌻na obicia i obtarcia ale dzisiaj mroz:O myslalam ze mi uszy odpadna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis i szkoly i przedszkola pozamykanemieszkam na podlasiu a u nas są mozna powiedziec 2wiary(pisze dla niezorientowanych) są katolicy i prawosławni i ci prawoslawni mają dzis pierwszy dzien Bozego Narodzenia :) prawie wszystko pozamykane hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×