Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ wszystkim :) nooooo Pestka dobrze że nie ryjkiem ;) nie dość że szczypie to jeszcze bym zajebiście wyglądała Martoszka znaczy się dzieci dziś w domku ? mojej starszej już się dziś nie upiekło - szkoła otwarta :P zaraz sobie zobaczę ubierankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zima na całego, w garnek wsadziłam fotki zza okna :O Jak której brakuje klimatycznej zimy to zapraszam do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak któraś siedzi w ciepłych krajach a dziecina zrzędzi , że zimy nie ma i brak sniegu to tym bardziej zapraszam na terapoię do mnie. Ferie się zbliżają, dziecię pobędzie w chłodym domu z rana co to trzeba go nagrzewać piecem to będzie mieć co wspominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo ja dzis bede rozbierac choinki ,chowac stroiki ....juz po świetach...juz po 3 krolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wczoraj rozbierać choinkę, ale jakoś ten śnieg nie nastraja mnie do chowania choinki, wprost przeciwnie, jej lampki oceiplają i dają nastrój w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę, uciekam już z kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie dziś zimniej niż wczoraj!!!!! ale podobno od jutra ma się ocieplać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś co do choinki to mnie wczoraj mój uświadomił,że wg kościoła to ma ona stać do 2 lutego!!!! oglądał jakiś program gdzie się ksiadz na ten temat wypowiadał.....ale ten ten ksiądz powiedział,że jak się po 3 królach rozbierze to kościół nie traktuje tego jako grzech :P tego jeszcze brakowało,aby rozebranie choinki grzechem było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam że Pudełko nas wczoraj odwiedziła :D Szczęśliwego nowego roku!!!!! Pojawiaj się częściej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja choinka tez jeszcze stoi-jakos zawsze wole ja ubierac niz rozbierac:P czekam az mnie natchnienie wezmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hihi chyba raczej kosciola nie poslucham;) kurde mala rekawiczki przesiala-znaczy sie poczulam ze sie zima zaczela:P w zeszlym roku chyba 4 pary posiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zgrzesze - nie zgrzesze choinka mi sie sypie czyli pewnie niedlugo tez rozbiore:D martoszka 🌻 ide dalej sie zamrażać:O podobno to dobrze konserwuje i zmarszki sie nie poglębiają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🖐️:) a to powinnam sie tez konserwowac hihi Zreszta nie gadaj-gdzie Ty masz zmarszczki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×