Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a mnie w podstawowce uczyla katachetka alez wredna suka byla no....ciagala wrecz za wlosy kto gadal moja mama i inne zrobily ambaraz w kolo niej i wyjebali ją po pewnym czasie wole ksiezy jednak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bingo! czuję się jak taka rasowa kwoka co na grzędzie rozsiadła się rozczapizając piórka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka, masz rację katechetki są jakieś ... tit! jak to komentuje synuś :D Mnie się udało, miałam kilka ale ogólnie były spoko. Ale słyszałam o takich dewotkach, że mózg się lansuje. Sama miałam okazję poprowadzić katechezę, jak siostra zakonna zaniemogła a do oazy chodziłam :D to był dopiero kocz nad kicze, ale dzieciakom się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🌻 ja mialam w 4 klasie w podstawowce taka durna babe z matmy ze za gadanie nas linijka po lapach bila:O a ze mi sie nigdy geba nie zamyka heheh potrafilam tak pol lekcji stac w kolejce by zgarnac linijka po lapie a potem cos pod nosem odpyskowalam i szlam na koniec kolejki znow hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to niedopuszczale... jak by mi syn wrócił z taką rewelacją to następnego dnia wparowałabym do dyrektorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przypomniałaś mi :D była też matematyczka - cóż za zbieg okoliczności :P cholera metr piędziesiąt w kapeluszu ale gruba na trzy metry :D Taka bańka wstańka o szybkosci czołgu :P Potrafiła przylutować lkinijką czy za ucho wytargać :O Na końcu sali miała wielgaśne akwarium - tak teraz przyszło mi do głowy ze z piraniami :P W każdym razie wtrakcie lekcji, a raczej darcia się na kogoś czy ogólnie na klasę, potrafiła podwinąć rękawy i ruszyć przed siebie . Kto żyw kurczył się w ławce , głowę kuląc w zeszyty czy pod ławkę, a ta gangrena do akwarium leciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie ośle ławki? Ja pamiętam czasy stania w kącie na lekcji :O Ja to grzeczna zawsze byłam to mnie to niespotykało :) A teraz... kurcze... zupełnie inne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, raczej w sensie, że dla tak suptelnej kobietki piranie tylko mi się nasuwają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w horrorze ;-) ja mialam nauczyciela muzyki, z metra ciety, nosil szerokie spodnie i mial dluuuuuuuuuuuuuuuga linijke i wsadzal nia w nogawki i grzebal w jajach, jesli je mial oczywiscie fuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a fuuuuj może jeszcze mu stawał od tego przerzucania z jednej nogawki w drugą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah grzebal...a potem pewnie jak sie zastanawial nad czyms to tą linijke do geby wsadzal co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a fuuuuuj hehehehe ja w sredniej mialam taka gruba matematyczke:D franca kazdy jej sie bal:O jak wchodzila z usmiechem na lekcje to bylo spoko ale jak wpadala jak boba(doslownie bo gruba hhi)to kosila cala lekcje stara panna byla i miala obsesje co do regulek:P pamietam ze raz powiedzialam np mialo byc -\"to jest\" a ja powiedzialam \"jest to\" to powiedziala ze to nie jest regulka-siadaj pala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mialam faceta od matmy )jak pisal po tablicy to jezor wystawial hihi jak cos rysowal to tym jezorem tak wykrecal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mi sie polonista z podstawowki przypomnial hihih starej daty-wieczne w tym samym garniturze do szkoly przychodzil kazda dziewczyna dla niego nazywala sie Hania kiedys mnie wyrwal z lawki i cos zapytal o czym mowil na lekcji-a ja go nie sluchalam wiec milczalam a on do mnie-Haniu siadz i wstydz sie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nauczyciel mial taki dlugi nos hehehe i jak nad czyms myslal to sie zawsze po nim glaskal:D Izunia ale moge teez byc Jadzia hahaha bo facet z informatyki tak na wszystkie dziewczyny wolal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam za 18 600 \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×