Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzięki, dzięki dziewczyny :D 👄 hugolina zagraj w totka ;) do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no ja :) Znów jak kwoka się czuję, chociaż teraz wpadłam niczym mój kogucik z rozwianym grzebieniem :D Pisałam Wam o moim koguciku? Jak nie to już jutro 💤 bo na senność 💤 buzia się pruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo bo w tej amej minucie a mnie rozbawila komedia w TV o ufo co zmieniony w czlowieka przylecial na ziemie bo musial z jakiegos powodu zrobic dziecko ziemiance niestety na poczatku nie mogl znalesc partnerki bo mu penis dziwnie bzyczal hihi ale juz mnie znudzily zbyt dlugie reklamy w trakcie i wpadlam was se poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeny jestem niewyspana, nie spalam od 1 do 3 potem drzemalam, znowu jakies mendy lazily po bloku,pewnie znow z tej meliny negrow ,bladz no,balam sie ze jak zanse to beda znow za klamke brac,co za ludzie 😠 zbieram sie porabotac ,za to jutro woooooooooolne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że będę pierwsza, a tu Pestka mnie ubiegła :D siema Pestka to taka normalka? Jakiś czas temu,jak ten topik był tylko topikiem klikaczy, to o tej porze dnia ,,psa z kulawą nogą,, nie bylo widać :D A tu proszę, Pestka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek, a dlaczego oni ruszają Twoją klamkę? :O Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się spało bardzo dobrze :D To pewnie z powodu wieczornego podgryzania Ciastka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm... jak post nijaki to wiadomo, że rozchodzi się o cyferki, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh taaa normalka .. trza dziecko do szkoly prowadzic :P wiec mus wstac .. i o tej porze kawe pic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-3 tylko za oknem i przy tych ostatnich mrozach to sie wydaje ze nawet cieplo;)jest hihi ale dzis mgla za oknem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko 🖐️ u mnie -11 ale to i tak polowa tego co bylo ja tez zaraz spadam wiec do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszyscy rozeszli się niczym małe mróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo...bo niektórzy znowu musieli papuzie pióra sprzątać :O nie cierpię pierzenia się!!!! ale Agata dostała odżywkę na piórka i mam nadzieję,że będzie wreszcie spokój z fruwającymi piórkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×