Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Emmi hehehe:D ja chce dzisiaj ta choinke rozbierac-ale nie zajac nie ucieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🌻 u mnie juz po rozbieraniu...znacznie szybciej rozbieranie choinki idzie bo dzieci powyjadaly cukierki i sopelki i maly w trakcie rozbierania swojej pobil 2 bombki ...to juz mnie nie?hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole ubierac choinke niz rozbierac:O ale juz najwyzszy czas hihi troche sie pokoj powiekszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka u nas tez byly mrozy-moze nie az takie wielkie jak u Ciebie ale byly no ale zeby w dzien - 17 bylo przy sloncu !! tosz ja tu zamarzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przyjemniej ubierac rzecz jasna....ale jak juz sie przybrac to szybciej rozbieranie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) nie wpuszczało mnie wczoraj wieczorem,ale doczytałam,że nie tylko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że wczoraj z Emmi zaraziłyśmy wszystkie pogaduchami o zwierzętach;) Euforka do smarowania psich poduszeczek na łapach stosuje najzwyklejszą wazelinę...możesz w aptece za ok 2-3 zł kupić,albo w kosmetycznym czy nawet markecie zaś co do tej łapki Spajka,ja bym na twoim miejscu zrobiła mu prześwietlenie w kierunku dysplazji stawów moja zdrowa,a profilaktycznie zbadałam jej wzrok (mam certyfikat,że wszystko ok),a na wiosnę będę właśnie prześwietlać stawy i badać serce (we Wrocławiu jest świetny specjalista)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielę jest WOŚP, w Koninie miłośnich chartów wymyślili akcję jak pomóc i się przyłączyć http://mijartdesign.blogspot.com/2008/12/zachartuj-swoje-serce-z-wop.html napisałam do dziewczyny,która to organizuje,że afgana nie mają i mogę przyjechać ze swoją no i pojawił się problem - organizatorzy wymagają aby pies miał kaganiec w razie jakiejś kontroli :O kagańca nie mam i kupować na tą okazję nie zamierzam,albo \"wyporzyczą\" od kogoś albo jednak afgana nie będą mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow Izunia to szlachetny cel:) ale co chcesz Isce pozwolic kaganiec zalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaganiec ma być tylko w razie kontroli upierdliwców....nie umarłaby od tego,wiadomo,że to na chwilkę tylko :) przecież tam ludzie mają sobie zdjęcia robić z chartami,gdzie pies w kagańcu na focie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podejrzewam,że to trzeba mieć tak na sztukę ten kaganiec,w razie W tak jak niby nie możesz wprowadzić na wystawę psa nie zgłoszonego,w praktyce jak masz psa rasowego i ma atualne szczepienie w ksiażeczce to wchodzić towarzysko bez problemu,bo nikt nie sprawdza tych papierów zgłoszeniowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mni kiedyś zwróciono uwagę, że mam zły jaganiec na zimę, bo do noska dotykał element metalowy :O Wtedy nawet nie wiedziałam, że są różne kagańce, myślałam, że dzielą się tylko na duże i małe pieski i te duże to muszą być solidnej kostrukcji :O A tu moja psina miała dyskomfort przeze mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys konduktor kazal dla shi-tzu zalozyc kaganiec:D wiec sie smialam ze chyba wezme ten od szampana;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi jadę do Konina.....jedna dziewczyna ma 3 dodatkowe kantarki i w razie czego pożyczy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzieki😘 to ja poprosze potem te zdjecia na @ ee a moze Wy i w tv bedziecie:D tv polonia bedzie transmitowac wiec bede za Wami kukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×