Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a no widzisz filmu nie ogladalam to nie zaskoczylam hihi Eternity to na zakupy wybierzesz sie w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a wiesz ja niemam granatowych skarpet:D ja to bardziej taki niesbieski jasny-mam swetry,koszule itd ale teraz troche zaczynam je na inny kolor wymieniac hihih duzo mam w szarosciach,brazach-wiadomo pora zimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no w czwartek mam wizytę z córą i muszę zabrać obie i może się przejdziemy zobaczę - jak nie to w piątek ;) kurde bo w czwartek właśnie miało być tak że mąż nas zawiezie bo akurat byłby w domu to się okazało że jego zmiennik wypisał urlop na ten dzień i musi mój zostać na nadgodziny chyba że to jakieś znaki że mam się nie wybierać na zakupy :P:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hugo :) u mnie najwięcej takich \"ziemistych\" kolorów oliwka ,ciemny beżowy(czy jasno-brązowy trudno powiedzieć ale pomiędzy) ,brąz-coś w tych klimatach i szarości ale jasne czerwone się znajdzie i białe no i czarne oczywiście , fioletową mam tylko jedną bluzeczkę i kurtkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie myślę nad tym fioletem tak mi się podoba ,na fotach po różnych \"modowych\" stronkach ale jak wejdę do sklepu to jakoś nie rzuci mi się w oczy nic co chciałabym mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki😘 ja sie przekonalam do tego koloru dopiero jak przymierzylam koszule hihi i tak pol godziny w sklepie sie zastanawialam czy ja wziasc bo sie balam ze jest dla mnie za ciemna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh powazna :P czesto slucham soudtracki :P nie tylko z twilight\'a :P akurat jestem na tym to slucham tego hihihi .. no u mnie tyz pada .. ech .; jutro mam wolne .. tzn Gabi ma czyli jo tyz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Dawid znow usnal .. a ja po Gabi zaraz .. nie chce mi sie go budzic .. biedny on taki .. usnal mi na rekach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo miałam jak kupiłam sobie coś czerwonego chyba bluza to była wtedy też stałam dłuuuuugo w przymierzalni i się zastanawiałam ,w końcu odwiesiłam i wyszłam ale na koniec zakupów i tak wróciłam :D a fiolet trochę \"ciężki\" jest jeśli chodzi o dobieranie do niego dodatków ja tą swoją bluzkę to najczęściej tylko z czarnymi spodniami noszę bo to taka bardziej \"wyjściowa\" do inych rzeczy w mojej szafie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka moze lepiej jak spi-nabiera sil❤️ Eternity no ja nosze do czarnych spodni wlasnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam 21600 |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P i zapomniałam o moim nowym ulubionym kolorze - zielonym ! i płaszczyk mam jeszcze w tonacji fioletowej ;) hehehe zapomniałam o nim bo ostatnio ciągle w kurtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę ten obiad robić w końcu dziś leniwy będzie i najprostszy - ziemniaki pieczone i jajko sadzone :P że też ten mój mąż jeszcze sobie lepszej kucharki nie znalazł :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeh u mnie przewaznie wsio czarne albo jeansowe wiec chyba se nie podyskutuje haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak czasem gotuje hahaha .. albo sledzik hihi zamiast jaja ... nie nazeka wpierdala bueheehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dalas mi pomysla na obiad hihi i do tego ogorki kiszone mniam:D Pestka no bidny ze musisz go budzic ale pozniej odespi-oby szybko sil nabral !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhehehe no jo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ok a tera z innej eczki hihi powiedzta mi jak mozna siedzien non stop na NK?? taka jedna moja znajoma ciagle siedzi i opisy co 15 min zmienia hahahaha o fotkach nie powiem nic ech .. kurwa caly dzien siedziec przy kompie i pilnowac zey sie nie wylogowac z NK?? hihi kiedy nie zajrze ona tam jes bueheheheh masakra co sie z ludzmi pojebalooo ok a teraz ide budzic Dydusia /..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi co 15 minut komenty zmienia?hahahah nie no ja raz na jakis czas tam zerkne i wsio-po co mam tam przesiadywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaki w piekarniku ,można popierdolić jeszcze chwilę ;):D dzięki za zioło 😘 haha no mój na głos nie narzeka ale cholera go wie co sobie myśli jak wpiernicza obiad \"na odwal się\" :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na NK zaglądnę raz od wielkiego dzwonu jak mi się przypomni że konto tam mam :P a z tymi komentami to zauważyłam kiedyś u bratanicy - w komentarzach do profilu prawie że \"rozmowa\" jak na gygy albo innym komunikatorze z koleżankami i kolegami -dziś pytanie dziś odpowiedź i to nie jedna kuuuuuurde jak pogadać to na gg właśnie ale niech se robią jak lubią nie moje konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e dla mnie taki obiad najlepszy hihihi choc moj jajca nie zje:Pjemu trzeba bedzie jakies miecho dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dzis od rana mam takiego wykurwa ze glowa mala moze temu ze mam @ i hormony buszują ,ale jeszzce troche to albo w depreche wpadne albo wsio porozpierdalam zaczelo sie jak budzilam gówniarzy to maly sie buntowal i nie chcialo mu sie wstawac potem do auta a ono nie chcialo odpalic blaszka wypchalysmy je z córką z garazu podnosze maske i.....nic nie wiem hihi...mysle po chuja blondynka wogole otwiera maske....ale nic no udaje ze cos dotykam,wsiadam a on nadal tylko rzęzi patrze sąsiad łazi se wiec go zawolalam ma 3 tiry to mysle moze sie zna- stwierdzil ze jego zdaniem pompa paliwowa nie pobiera paliwa ale podokrecal przewody i po pol godzinie prób odpalil maly spoznil sie do przedszkola i bylo juz po sniadaniu mam nadzieje ze jutro odpali :O teraz probowalam i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na temat ciuchowy na chwilkę a ja jestem zła na modę!!!!!!!! śliwkowy i fiolet to ja noszę od dobrych 3 sezonów i fajnie było,a teraz te kolory zrobiły się modne i co druga zasuwa w moich kolorach.....a ja tak nie lubię :O niech wraca moda na żółte......żółtego nie noszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×