Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehe u mnie na obiad z braku laku spagetti z sosem ze słoika ja nie mam czasu na gotwanie :P zaraz zabieram się za robotę póki w domu nikt się nie pałęta ;) a zakupy wczoraj głównie chemiczne bo wszystko wyszło i chyba jakieś 1,5 godziny spędziłam w 2 sklepach z artykułami papierniczymi(czytaj akcesoriami do kartek)bo niby wielkie to , niby półek pełno ale do końca nie mają tego czego potrzebowałam i musiałam się nałazić ,z głową 6na9 cholera bo zamknęli mi jeden sklepik w którym było wszystko a był 3 razy mniejszy od tych w centrum dziś po dentyście skoczymy na spożywkę i zrobimy zapasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ! i wiatrówkę sobie kupię !!!!! 😡 powystrzelam te głupie ptaszyska ! nie dość że rano się drą (tak , te się drą a nie śpiewają) to właśnie bezczelnie na moich oczach jeden mi osrał szybę okienną !!! 😡 idę pościerać zanim zaschnie :o:o:o:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ktos ostatnio przekonuje zeby domu nie kupowac . bo jak cos sie zjebie czy cus to sio ja place .. wiec nie daj Bog sie dach zawali??? hmmmmmm ale nie mowie nie ja sie rozgladam i to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity rozpoczęcie stronki the best,należy ci się🌻🌻 a na dachowe i parapetowe obsrańce wypróbuj patent mojej kuzynki,u mnie jak na razie się sprawdza :) potrzebna będzie ci żyłka albo cieńki sznureczek,ja mam kordonek taki do szydełkowania wbijasz gwoździki w mur nad parapetem kilka cm nad nim i przewiązujesz żyłkę,robisz taki płotek......kilka cm wyżej następna linka,ptaki nie mają jak lądować,a więc i siadać,więc nie sraja na parapety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część projektu wykonana - muszę odpocząć i obiad zrobić ;) dziękuję za zioło 😘 Pestka Iza ma rację -ten dom taki sobie , choć nie powiem kuchnia i łazienka dość fajnie wyglądają :) no z tym kupowaniem to są i plusy i minusy minus właśnie taki że zawsze trzeba być przygotowanym że kiedyś tam trzeba będzie na coś kasę większą wywalić bo tak to się dzwoni do właściciela i zgłasza się co ma zrobić dach się od razu nie zawali bo się rzeczoznawcę bierze przed kupnem i niech bada co się posypie w ciągu najbliższej pięciolatki ;) plus zaś taki że płaci się co miesiąc tę samą kasę tylko wtedy już to się nazywa MOJE i nie muszę latać po pozwolenie o wbicie jednego gwoździa i powieszenie półki :P i zawsze można sprzedać z zyskiem jak ceny nieruchomości pójdą w górę ;) ale to takie na szybko - jest więcej plusów i minusów i trzeba się rzeczywiście dokładnie zastanowić zanim się podpisze papiery i w ogóle się weźmie za szukanie do kupna nooooooo to idę do kuchni bo słyszę że woda na makaron już bulgocze :) a głodna jestem jak diabli ! do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o parapecie chciałam napisać u nas są takie wąziutkie i ptaki na nich nie siadają siadają raczej na rynnie nad oknem a to duże okno w salonie mam \"wysunięte\" trochę ze ściany na zewnątrz i nie ma tego marginesu dachu nad nim i dlatego jak już to wszystko na szybę leci :o całe szczęście że nie za często się to zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam zaopatrzoną lodówkę,obiad i tak został zakupiony w KFC na dniach pewnie zrobię sałatkę polecaną przez Ciastka,bo już został na mnie wymuszony zakup składników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a roślinek i piasku do akwarium dalej brak,bo w jednym zoologicznym roślinki okazały się być nie takie,a piasek z dodatkiem zielonego lub czerwonego,a wymarzony jest biały jednym słowem mam szansę wszystkie zoologiczne zwiedzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mialam dzis zapierdol, wrocilam pozniej do chaty niz stary z mala, dzis byl na wywiadowce i jest SUPER pani baaaaaaardzo z malej zadowolona ;-) moj R wlasnie pojechal do sklepu i tez chyba ma ochote na ta salatke z lososiem bo wspominal ze kupi lososia :p iii o malo co mialby wypadek w pracy, on to ma pecha ,wczesniej z drabiny spadl pociapal lape, a teraz sprezarka papowal kolo z tirze do 8 atmosfer, on niedaleko kola i buuuuuuuuuuuuum pekla opona cale szczescie ze wszystko poszlo do wewnatrz pod spod samochodu bo mialby leb rozwalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohohohohoh
o czym jest ten topik????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????w morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohohohohohohohohohoho, w morde jeza, a o czym Ty mowisz :D:p topik jest o cialach astralnych i ich rozwoju w czasie rozmnazania pingwinow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehe ciastek no jo :P nooo to mial szczesci kuwa chlop noooo ... taaa to cos jak moj najpierw palca zalatwil a potem zebra polamal hahhahah eternity mosz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe pompowal a nie papowal :p, idu zrec a potem bede jednak ta salatke robic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 Ciastek dobrze ze Twojemu nic sie nie stalo ! Widze ze Pestka domku szuka:) Jak mowa o ptakach to ja niewiem skad ale u mnie to mewy po ogrodzie lataja hihi Wracam pomalu do zywych-wylezalam sie za wszystkie czasy i zaczynam dostawac pierdolca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wszystko do akwarium,wielkie urządzanie będzie........ja tam się wolę trzymać od tego z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D znaleziona na kafe buahahaha .. eliza z Białegostoka "On teraz sie kąpie, a godzine temu sie wygłupialiśmy na łózku i walnęłam smroda. Poryczałam się i pół godziny siedziałam zakmnięta w łazience.Teraz zamkłam sie we pokoju. Co robić?" buahahhahaha nie mogie :p no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, a kto bedzie wode zmienial w akwarium hehehe u mnie salatka zrobiona, a u Was ;-)? wybieralam z szyi R opilki metalu, cala szyje mial w tym ,takie male gownienka po tej oponie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek oczywiście,że nie ja będę sprzątać akwarium,to męska rzecz :P A ty jaką rybę masz,że jak ci ogonem machnie to aż wodę wylewa? Ja chyba jutro bedę sałatkę robić....dziś było zadanie specjalne - wszystko do akwarium zakupić :D a na wieczór martini......trzeba opić,aby rybki nie pozdychały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×