Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kwik kwik, a co jakis bal przebierancow u was hugo hehehe za piggleta robisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek pewnie welonke ma hihi Izunia no akwarium tez trzeba opic coby sie nie pobilo !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 ja jak zwykle nie WE temacie:P Ciastek jak sie przebiore w pizame to bede miec bal przebierancow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki korzen chcesz wyparzac Izunia buhahahahahahahahaa ,ale mam skojarzenia, no ale wyparz wyparz :D:D a ja tam wiem jak ona sie zwie, jakas cerwona jest,byla taka malutka 3 lata temu, a teraz to kot by sie najadl, jak machnie tym swoim ochlapem z tylu to i wylewa wode ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 no korzeń do akwarium,a właściwie to dwa.....do dekoracji kazali najpierw wrzątkiem sparzyć,a potem wypłukać pod bieżącą wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji akwariowych zakupów kupiłam adresówkę dla psa, złota,w kształcie kości,wygrawerowali mi na miejscu:D mam teraz oznaczonego psa na wszystkie możliwe sposoby: tatuaż w uchu chip w karku adresówka na obroży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam filtr w akwarium woda czystsza, jak zarcie wrzucisz to metna sie robi,a i ryba nie dycha jak filtr nie dziala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys 2 welonki i malo co ich nie ugotowalam hahaha bo chcialam im taka ciepla przegotowana wode wlac:O czlowiek wtedy jeszcze doswiadczenia niemial:P dobrze ze u mnie kumpela byla i uratowala rybko od ugotowania hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak co to za film .. sama z rok temu krzyvzalas zeby sciagac .. to o tych co w hoteelu ktos ich podgladal i chcial zabic .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welonka jest zimnolubna i nie potrzebuje filtra,wystarczy jej zwykły kamień z napowietrzaniem.....do kuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa.....kora się sypie z tych korzeni czy trociny? płuczę i płuczę i ciągle jakies syfy wylatują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............18 800 przegapiłam macie martini ;) \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×