Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wlasnie luknelam ,pestka ja ani I ani II cz nie ogladalam tego filmu wiec to nie ja mowilam zeby sciagac ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeee, mam zapas na razie :p,jeden wczoraj zaczelam i nie obejrzalam do konca moze jutro i z 10szt czeka jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tych co obejrzalam to polecam: Pamietnik Efekt motyla 8 milimetrow Zemsta po latach (wlasnie nie do konca obejrzany-ale niezly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia heheh dobre:D Pestka no mowilam ze ja nie w temacie-zadnej czesci nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja dzis mialam dzien!!! do 14 sama nerwowka w robocie ale naszczescie wszystko sie fajnie wyjasnilo :classic_cool: Ciastek dobrze, ze R sie nic nie stalo!!! ❤️ widze, ze tu o domach dzis bylo a my z K dzis biuro projektow odwiedzilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia duzo dalas za taki adresownik? :) tez musialabym cos takie zrobic, widzialam na allegro kiedys Ja wczoraj jak bylam na szczepieniu to dostalam taki medalik do obrozy, tam jest info, ze spajk byl szczepiony na wscieklizne, jest imie, nazwisko i nr telefonu do weta i nr spajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w niedziele z K chyba idziemy do kina na zmierzch :) ma bilety to trzeba wykorzystac ;) ale nie wiem czy to straszne bo jak straszne to moze lepiej w domu ogladnac :D nie lubie w kinie ogladac strasznych filmow :P bo sie nawet pobac nie mozna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka hihih wcale nie straszne ..; plakac bedziesz nie sie bac .. to historia zabronionej milosci cos jak cygan i agatka hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazki jeszcze nie zaczelam czytac bo wyobrazcie sobie czekam juz ponad chyba 2 tygodnie!!! :o ale to przez to, ze zamowilam tez inna ksiazke i akurat sie skonczyla :( i czekali na dostawe .. no i w sumie zgodzilam sie na to :( plakac w kinie tez nie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc najpierw wolalabym przeczytac ksiazke bo to zawsze inaczej.. ksiazki zawsze sa lepsze ostatnio mama widziala gdzies urywek i stwierdzila, ze to bedzie bardzo dobry film siostra ma wersje kinowa sciagnieta, juz widziala i tez jej sie strasznie podobal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×