Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja sie rozkrece to zaraz postawie :D ostatnio malo czasu mam :o a do tego chyba juz sie zaczelo jakies przesilenie bo jak przychodze do domu to jestem juz strasznie zmeczona :( i tak jak np dzis spalam 1,5h po robocie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahah dzis sie wywalilam :D:D:D:D na chodnikach lodowisko normalnie dobrze, ze sobie krzywdy nie zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to zadziwiajace jest to jak czlowiek potrafi szybko wstac jak upadnie ;) mozna byloby wrecz stwierdzic, ze wstaje szybciej niz upada :D hahahaha no jesli oczywiscie moze wstac.. bo zdarzaja sie upadki ktore koncza sie tragicznie .. wtedy to juz nie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ziolo fatumowe 🌻 :D noo dlatego tak sobie mysle, ze moze lepiej wybrac inny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 Euforka dobrze ze nic sobie nie zrobilas ! ja tez szybciej wstaje niz upadam hahah pod warunkiem ze dam rade sie podniesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo no szczescie! bo upadlam do tylu i jeszcze podparlam sie reka a tak najszybciej mozna sobie reke polamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz w morde przegapilabym!!!! stawiam 12301 :D |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_||_| |_| Hugo dzieki i dobranoc 👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie znow w dzien wyspalam:P jakos te przeciwbolowe dzialaja usypiajaco na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Hugo czyja wiem czy to przeboj :D no dobra wklejam http://www.youtube.com/watch?v=BqtIlpIwuio a tu tekst Jestem polarnym niedźwiedziem, zedrzyj ze mnie futro, jutro, albo jeszcze lepiej dziś, jestem twój polarny miś. Pod lód ciągnie mnie twój arktyczny wzwód. Jestem misiem, kochać chce mi się. Jestem misiem, kochać mi się chce. Zabierz mnie na ryby, na błękitne wieloryby. Zabierz mnie na lody, i na białe samochody. Zabierz mnie gdzie chcesz, jestem twój drapieżny zwierz. Pod lód ciągnie mnie twój arktyczny wzwód. Jestem misiem, kochać chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zaraz wroci z meczu i bedzie biadolil bo przegrali:P a moze udam ze juz spie hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeanalizowalam jej teksty z nowej plyty :D:D np piosenka pt \"Rozpuda\" Rozkładam ręce Rozsuwam uda Leżę bezbronna Jak rozpuda Leżę na wznak I tak chcę, tak Kładę się na wznak I tak chcę, tak Lubię Twoje to I lubię też tamto Kiedy tamto wstaje :D:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos troche smuci heheh pewnie dlatego takie teksty sa by czlowieka rozweselic;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ten "Hujawiak" Poliż mnie, i'm polish, albo jeśli wolisz, możesz mnie posolić, albo wymiętolić. :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×