Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahaha a czemu "Hujawiak" napisalo przec ch jak wkleilam h nooo pozlewac z tekstow mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze to: "Maria Awaria" W głowie mi się przepaliły wszystkie bezpieczniki Szlag trafił święty spokój, roztrzaskał liczniki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh noo plyta zrobila duzo szumu wokol siebie sporo ludzi bylo oburzonych ja jak pierwszy raz uslyszalam to nie moglam tego sluchac dopiero jakos tak pozniej poczytalam teksty, posluchalam jeszcze raz i jakos inaczej sie tego juz sluchalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe skad ja to znam :D czesc 🖐️ :D ide sie szykowac i za godzine wyruszam na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka tety sa zajebiste hihi .. takie inna niz no wiecie .. kocham cie ..lubie cie hahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jeszcze za fatum🌻 za adrtesówkę zapłaciłam 25 zł z grawerem chciałam taką trochę większą za 29,ale nie było złotych......na pytanie czy będą złote,pani odpowiedziała,że kiedyś na pewno tak,może za 3 m-ce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty piosenek rozwalają...zresztą był czas przywyknąć ;) przypomnijcie sobie co Feel śpiewa a ta to jakaś niedopieszczona jest i postanowiła całemu światu to ogłosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) jesuuuuu czasu mi brakuje !! 😭 pomacham Wam tylko na razie na dzień dobry i zioło limitowe zostawię ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i stronkowe 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i sobotnie dla wszystkich ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 proszę się ładnie podzielić :) jak mnie czas nie zeżre to zajrzę później i poczytam dokładniej :) a jak mnie zeżre to miłej soboty życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my mala odebralismy ze szkoly, teraz R pojechal na mala chalturke :p a ja se pakupala spodnie Esprita, dobrze ze wczesniej ich nie kupilam bo teraz maja 50% obnizki hehehe a i boli mnie znow zoladek kuffffa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziola :D 👄 Ciastek ale fart!!!! super :classic_cool: masz tu ziolko na zoladek 🌻 ja tez kupilam sobie spodnie :D:D:D i zakupy mi sie udaly :classic_cool: Pestka ten film musi byc super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sciagac :D ale mam zawrotna predkosc za jakies 15h moze sie sciagnie buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym wczorajszym upadku boli mnie dzis noga, tzn miesnie jakbym sobie naderwala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to niedrogo. Wlasnie zrobilam rozeznanie i na allegro taka blaszka w roznych kolorach z grawerem z dwoch stron kosztuje kolo 12 zl + koszty przysylki i prawie na jedno wychodzi u mnie chyba nie mozna czegos takiego zrobic na miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka mialam wczesniej napisac odnosnie maila od Ciebie, fajnie wygladasz w tej czapce z daszkiem ja przy prasowaniu obejrzalam do konca Zemste po latach i powiem Wam ze mialam ciary hehehehe,trzyma w napieciu a teraz wykorzystam sytuacje ze R nie ma i obejrze n-pny :p \" Red\" no ten film z linka musi byc niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ciastek:) Pestka jak to przylecialo? :D hihi a mi transfer przyspieszyl i za 3h moze zobacze ten z linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hej 🖐️ u nas w miare cieplo bylo bo slonko i -2 ten Nienarodzony wlasnie mi sie wczoraj ciagnął nie sprawdzalam jeszzce czy bedą juz napisy Zmierzchu czytam juz ostatnią ksiazke i stwierdzam ze jest chyba najciekawsza...jestem w polowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka widze, ze Ciebie tez wciagnelo :D no ja mam nadzieje, ze sa juz napisy ale znowu mi ciegnie wolno.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×