Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Eternity to czekamy to ja tez chce fote:Du mnie jeszcze nie pada hihi ale pewnie od Was dojdzie:P Ludzie zdziebko dzis zaspalam:Pzerwalam sie o 7 45 hihi ale mala zdarzyla do szkoly Jeszcze sie okazalo ze pasta do zebow sie skonczyla wiec pobieglam ,chcialam zrobic kawe-zonk tez nie bylo i na nowo do sklepu-dobrze ze mam pod nosem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi sie fajnie spalo hihi cos mi sie snilo ale jak sie zerwalam to juz nie pamietam:P wczoraj jeszcze ksiazke czytalam hahaha doszlam do 5 rodzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie nie leje ale sypie.....śnieg :P hugo 🌻 w [popniedzialek fatum miec to jest to :) .....do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie kurwie na ebayu wystawilam negatywa !!!, przed swietami kupilam do dzis ani rzeczy ani zwrotu kasy .. aniiii odpowiedzi na moje maile wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dzieki😘uu znow snieg masz? u mnie juz tez leje i wieje brrr:O Pestka dobrze ze wystawilas negatywa ! a zaplacilas z gory? czy jak? pierwsza ksiege juz przeczytalam hihi Czyta sie super i wciaga-lubie takie ksiazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhi wiemmm boski jest nie??? hahahahhahh ale ta brzydula to odwrotek no .. hahahhah Hugo no szybko ci idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie klątwa działa nadal :( wczoraj telewizor się nagle sam wyłączył....pierwsze podejrzenie padło na korki,ale wszystko z tego poziomu działało telewizor zaczął wydzielać dziwną woń z siebie i włączyć się nie dał a więc muszę sobie odkupić: video nawilżacz powietrza telewizor jeszcze trochę i bez sprzętu zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś słonko i temp na plusie.....dobrze,że jest słonko to trochę to błoto poroztopowe wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) oj zawsze tak jest -jak sie zacznie sypac to wszystko naraz ! U mnie zaczelo sie od pralki,potem bylo zelazko expres do kawy i tv !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez slonko :) uuuu Izunia niedobrze :( zlosliwosc rzeczy martwych :( Hugo blyskawica w czytaniu :) wczoraj pierwszy rozdzial a dzis juz ma koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka wciaga niesamowicie hihi bo jestem ciekawa co bedzie dalej ! Nic w domu nie zrobilam:Ptylko czytam:DPestka jak mnie moj z domu pogoni to przyjmiesz mnie do siebie;)przez Ciebie sie zatracilam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jak jest fajna ksiazka to ja doslownie polykam :D \"Lesio\" tez jakos szybko przeczytalam hihi i jeszcze sie posmialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dzieki😘 dajcie troche slonka-u mnie szaro,buro ,wieje,leje jak w listopadzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielewska czytalam bedac w ciazy:D ale i tak wszystkich ksiazek jej nie przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka dzieki😘ale jakos marne szanse by do mnie dotarly:Oale wiatrzycho za oknem:P Izunia hihi ten topik poczytam pozniej narazie czytam o wampirach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobry kawal tam jest:D Wiesz jak utopic blondynke? wystarczy przykleic lustro do dna basenu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×