Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) machałam Wam już dziś czy jeszcze nie ? haha sama nie wiem :P:D Pestka 🌼 skończyłam zamówienie ,przed chwilą wybyło na pocztę :) teraz mam do zrobienia jedną kartkę na pewno(powinna też już być wysłana !żeby doszła na czas), powinnam (wypadałoby) zrobić jeszcze dwie ale z tym nie ma ciśnienia no i ofkors na dzień babciów i dziadków (no nic ,dojdą z opóźnieniem ) ale to już laski sobie same przystroją idę się ogarnąć bo wyglądam jak czarownica a potem po dziecko trzeba iść i obiad mam w polu (trzeba mięso upolować ;) ) i rozpierdol mam mały bo szukałam pudełka do zapakowania , wywaliłam kilka rzeczy na środek i tak leżą :P:D idę ,poczytam później trochę bo zaś się nie wyrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p pestka cos Ty mi na poczte wyslala, te ksiazki ,w zyciu czytac na kompie nie bede,slipia mnie bola heheheh eternity poniekad przeze mnie ma takie tempo, wybacz ciotka :p,ale juz niedlugo i laba bedzie ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:D no mnie juz slipia bola heheh a teraz walcze z programem brr nie otwiera mi co chce:P Ciastek czyli dalas Eternity zlecenie?hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eejj no wyslalam no bo zaraz bedzie ze MI KUWA NIE POSLALA HAHHAHAH :P i ja ida po mala i na poczte a potem szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy to na kompie czytacie???? ja sobie wydrukowałam,we okładkę włożyłam i mam książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity zapracowana kobieto u mnie dziś szybki obiad - śląska z grilla i frytki odwilż taka,że normalnie wszystko pływa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha.....toć to jest powieść dla nas!!! szczególnie to oczami Edwarda ;):D cytat z pierwszej strony: Przypuszczałem, ze to była forma snu, jeśli sen można definiować jako bezładny stan między okresami aktywności. Szybko przeszedłem przez pomieszczenie do najbardziej oddalonego kąta KAFETERII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo mogę się ludziom pokazać ;) Ciastek przeca nie ma czego wybaczać - a tempo mam przez moją organizację czasu (czyli taką z lekka lipną :P ) i niektóre eventy nieplanowane a laba poniekąd już jest - potem tylko 4sztuki to już pikuś ;) noooooo o czasie mowa i czas się zbierać :P po dziecko idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia tez zaczelas czytac? ja czytam na kompie hihi ale zaczelam od dupy strony:P ale juz jest oki doki dzieki Pestka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć mówię,że mam wydrukowana pierwszą część luknęłam na to - oczami Edwarda i mi się do oczu rzuciło \"kafeteria\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,że ja dziś jeszcze igły z choinki sobie z włosów wyczesałam? wczoraj czułam się jak jez po tym jak pomagałam oddzielić choinkę od stojaka.....ale myślałam,że już się pozbyłam WSZYSTKICH igieł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehheh powiadasz kafeterii?? hahhaha dobre :P i tak Hugo jest najlepsza zaczela czytac od ostatniej ksoiazki ahhahhahah no nic teraz bedzie juz dobrze czytac hahhahaah... zlal mnie deszcz kuwaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczałem, ze to była forma snu, jeśli sen można definiować jako bezładny stan między okresami aktywności. Szybko przeszedłem przez pomieszczenie do najbardziej oddalonego kąta KAFETERII :P :D nie no podoba mi sie to hahahhahahahha mogl uzyc slowa stolowka nie??? buehhehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chciała wiedzieć jak się kończy ;):) mój pies ma areszt dopóki nie wyschnie,u mnie nie pada,ale ta breja poroztopowa to ją zmoczyła po grzbiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my doszłyśmy sucho - akurat trafiło się nam bo dziś na zmianę słońce z deszczem a czasem i gradem hiehie mowa o kafeterii ,powiadacie ;) Hugo hahaha zakrętko ! od ostatniej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja po tygodniu znalazłam jeszcze igłę z mojej chociaż sztuczna ;) na obiad coby się nie narobić dziś frytki ( z piekarnika :P ) a i kurak też się prawie sam smaży jutro się wykażę kulinarnie i zrobię coś \"lepszego\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz wystarczy:P a zakonczenia nieznam hihi bo zaczelam czytac jak nalezy:D hm trzeba sie za jakis obiad wziasc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i moje kciuki ściskane :) Hugolina :P teraz będziesz tematem numer jeden ze swoim specyficznym podejściem do lektury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×