Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jakby nie bylo pierwsza nabezgralam hahahhhaha .. ale poczekalam az ktos napisze bo goopio bylo wyjsc hihihii niby napisalam wsio .. ale czy dobrze to sie okaze pozniej .. w srode mam ustny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 Pestka polowa juz za Toba:) ja jutro sie dowiem jak swoj egzamin nabazgralam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 zaliczycie kujonki ;) mówię dobranoc i idę robić kartkę :) babciowo-dziadkowe wykonane przez dzieci i zapakowane , jutro polecą :) kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ :) Pestka bedzie gicior :D Hugo hahahaha agentka jestes :D Izunia na to przybij piatke, u mnie na dworze to samo co u Ciebie :o Eternity pracusiu! :) hihih ale wiem jak to jest ;) Ja wlasnie znalazlam sobie nawe zajecie :D Dzis wysle Wam fotke moich pierwszych \"probnych\" egzemplarzy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️to ja juz ide na @ uwielbiam grac w paletki-tak jak oni graju-ich szybkosc i refleks-nigdy im nie dorownam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) na @ odpisane :) 💤 nie wyspałam się za bardzo , poszłam spać po pierwszej ale kartkę zrobiłam :) (nie że tak długo ją robiłam tylko najpierw robiłam coś innego i się \"obudziłam\" że czas leci i trzeba się zabrać ) idę po kawę bo jeszcze nie miałam okazji - wysyłałam dzieci do szkoły i przegrywam płytkę dla babć i dziadków i robiłam zdjęcia kartki i normalnie wszystko na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Hugolina a mnie normalnie nosi trafia mnie jak patrzę na mój dom,wszędzie ten piach przyniesiony z dworu,na parkiecie popielate odciski psich łap,a kurz to osiada przez to w tempie ekspresowym - chyba powinnam co godzinę go ścierać wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedziałam wojnę ;) wwszystkie podłogi przeleciałam na mokro,a dywany turbo szczotką,już zaczęłam tez walkę z kurzem .........jak skończę to się będę napawać tą czystością aż do........godziny 15!!! :P a dlaczego do 15? bo wtedy trzeba psa wyprowadzić i można od początku z podłogą zaczynać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w dzień roztopy czyt. na ulicach i chidnikach mokro i ten piasek,którym sypali wieczorem to elegancko zamarza,rano szklanka,a potem apiat mokro i ten piach.....do tego zapowiadają deszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas slinko, na plusie ze 3 stopnie w cieniu i snieg sie roztapia pomalu blaszka chomik w nocy uciekl z akwarium....boziu jak on to zrobil ptzecie ono wysokie :O Znajomość polskich wulgaryzmów....hahaha pestka tes Kris jest niezly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheheheh no leje z niego ... tzmu nawet spadaj to dla niego brzydkie slowo .. hahha czesto mowil ze nie mozna sie wyrazac , ma byc pelna kultura hahahahahha ... ale numer hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×