Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nuuuuuuuuuuu skund pudelko, ewentualnie barchany pod spod a na wierzch ..................hmmmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cie pierdole drugi raz tego wieczoru fatum sie trafilo ,jak slepej kurze ziarno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Izunia czerwono-czarno jak najbardziej pasuje,pestki Tobie by pasilo,diable Ty :p pudelko szalej szalej abys tylko z tych barchanow sopli nie zrobila na tym sniegu i mrozie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaah ciastek dobre to ahahhaah gole baby , gimnastykowac buehehehehe niezle niezle ahahaha cuda robila hihiihih przez ten canal + hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo ale ja nie lubie miec tak cos z chuja sowizdrzal... wsio musi byc pod kolor ... wiesz ze ja sie w oczy nie lubie rzucac .. jakbym jebla czerwony plaszcz to kuwa kazdy by sie gapil na mnie bhihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz zatrybilam,no durnowata ja buhahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rwa jak co poslalas na poczte kazalas sluchac do konca ateraz nei wiesz o co biega??? o mammoo gdzie ty masz glowee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niby mi pasuje .. niby i w moim zodiaku pisze ze czerwien .. podoba mi sie .. ale ja go tak nie trawie hihihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepiej szary worek pokutny....nie będziesz się w oczy rzucać :P jak się mają na co patrzyć to niech się patrzą!!! laska z ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia o ja cie pierdole, masz racje no,mnie tam tumiwisizm,mnie ma pasic a nie jakiemus patafianowi z ulicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌼 Pudełko co rany ?! co rany ?! :p to ja się tu martwię coby Ci tyłek z zimna nie odpadł i zero wdzięczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pani z canal+ ma zrobić :D:D:D:D:D:D:D albo mąż ma oglądać gołe baby w tv żeby nie chciał francuza :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity:D nie odpadnie:D no a w razie czego jakiegos przystojniaka poprosze o rozgrzewke:P swoja droga moj mąż dziś zgolił brodę😭 bez sensu wygląda:( do tego przed swietam go napadli i do dziś jest spuchnięty:( i mnie nie slucha zeby pojsc do lekarza a ja go nie zapisze bo nie:P stary jest , sam moze sie zapisac:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zacznij od czerwonej koszulki , bluzki , przyzwyczaisz się i potem wskoczysz w czerwony płaszczyk :) ja kiedyś też nie nosiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×