Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Euforka dopiero dzis odsluchalam maila od Ciebie-i musialam przyciszyc hihi bo mala byla w poblizu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌻 Hugo hihi no widzisz jakie ja bzdurki wysylam :D ;) dzis wlosy farbuje:classic_cool: Eternity zglos sie na gygy :) w miare pilnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis slyszlama, ze do polowy lutego bedzie nadal bardzo mroznie :o mam nadzieje, ze to jakies ploty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Euforka nie glupoty ale mialam corke kolo siebie a to bylo raczej nie dla niej;) hihi uuu oby tak dlugo zimno nie bylo-ja juz chce wiosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka jest na dyskotece choinkowej i mam ją odebrac po 19tej aaa zapomnialam napisac ze kilka dni temu pochwalila sie ze Maciek taki z jej klasy spytal czy ona moze isc razem z nim na tą dyskoteke,zgodzila sie ciekawe co to moze znaczyc u 11latkow hihi jak wroci to opowie jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ajeszcze dodam ze jedo mama uczyla sie ze mną w średniej szkole a tak wogole to on jest nizszy od mojej corki prawie o głowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam ze jak ksiądz przyszedl to moj maly ogladal swoją ulubioną bajke i niestety musialam ją wylaczyc przeciez maly byl bardzo zly na ksiedza i mowil do niego zeby se poszedl....a jak tylko proboszcz bo to on zaszczycil nas wszedl to maly wkurzony schowwal sie za fotel i npowiedzial ze nie wyjdzie bo to przez niego wylaczylam mu bajke hihi...ale mnie wkurzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka :D niezly ten Twoj maluch hehehe a nam dzis wpadl expres do kawy Senseo :p,juz kawka zakupiona do niego i sloiki dzis zakupilam na pierdoly a gdzie reszta sie podziewa -weekenduje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja dzis postawie za 6300 a co hihi \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_ /\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo odrosty farbowalam :) choc zostala mi farba z zeszlego roku -kolor miedziany i myslalam sobie czy by nie zmienic ;) ale nie zmienilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K przywiozl mi sie pociete drewienka :D:D:D czyli moge zabierac sie od jutra do roboty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam u Was ale u mnie generalnie jest cieplo! mam okno uchylone i musze przyznac, ze czuc wiosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ wieczór :) na gg się zgłosiłam za późno ;) ale widziałam maile :) jak mi oczka całkiem nie padną to zaraz odpiszę :) płytki z kubusiem :classic_cool: :D u nas dziś nawet dość fajna pogoda była - nie zimno ,słoneczko świeciło i nawet lżejszą kurtkę nałożyłam ,mam nadzieję że tutaj już koniec chłodów hihi Martoszka nie wiem co to może znaczyć u 11latków ;) ale to już jakieś pierwsze kroki ;)i wzrost nie jest ważny ;) heheh a Twój mały niezły :D Ciastek to znaczy zapraszasz na kawkie ? niedługo wpadnę ;):D miedziany to był mój pierwszy kolor na włosach :)bardziej wpadał w rudy ale jakoś mogłam patrzeć w lustro :D Euforka czekamy na efekty pracy :) transportera oglądałam, 3też :) fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka stronkowo-limitowe :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :) 🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka Transporter 3 juz jest :p, obejrzyj sobie jeszcze Wanted i Perfect Stranger ogladalismy wczoraj tez fajne sprzecior przetestowany a jak, taaaaaaaak jasne ze zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) yyyyyyyyy co ja tu chcialam napisac? ;) transportera 3 dzis bede ogladac :classic_cool: :D wlasnie sie dowiedzialam, ze tez mam :) Eternity w kubusie, krola lwa, nemo, samochodziki i inne :D:D:D hihihi kolorowo bedzie ;):D Ciastek to kiedy mozemy przyjezdzac? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie pogoda do dupy pochmurno,deszzc pada i wogole do dupy mielismy dzis wyruszyc do galerii i na sciane wspinaczkową bo tak jest dzieci chcialy ale corka ma na urodziny do kolezanki i nie wypali bo to w innym miescie :O jeszcze troche i zlapie dola bo podstawy juz są bedziemy dzis ogladac filmy,chyba ze ktos do nas wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chce upiec dzis kurczaka z jablkami,nigby nie pieklam zadnego nadziewanego....całego moze ktoras powie jak i da radę co i jak?hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie weszlam w google i mniej wiecej wiem co i jak ....ale w praktyce moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciastek gratuluje zakupu:) zawsze to szybko kawa gotowa:) ja to nawet tam capucino robie hihi U mnie dzis slonko za oknem ale i tak jakos mrozno-rano bylo wszystko biale za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez nigdy takiego kurczaka nie robilam :D walcze z moimi drewienkami.. papier scierny i jechana.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×