Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a moja juz piosenki po francusku spiewa hihi .. niezle niezle .. ladnie ich tam ucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu pudelko,moze namow go,a moze to jedynie opuchlizna,jesuuu co za ludzie napasc no ja kiedys swemu wasy ogolilam,cale dwa dni brechalam sie ,tak smiesznie wygladal ze nigdy w zyciu mu nie zgole i nie pozwole zgolic wasow :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 Pudełko łoj :( złapani bandyci ? niech idzie mąż do lekarza ! jakby co to jeden dodatkowy głos przegłosowany że ma iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jak nic Gabi z moja po fr zaczna gadac, moja niby ma miec w III kl nl ,wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie unikaj Pestka ino chociaż w domu noś :) oko się przyzwyczai :) heheh mój kiedyś też miał bródkę ale przegrał zakład z bracholem i zgolił też się brechtałam bo wyglądał jakby miał z 15 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko jak to napadli na męża????? jak do tej pory spuchnięty to jednak coś poważnego,do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na ostatnim koszu w żebro dostał,chodził i stękał.....powiedziałam mu,że ja powołania na pielęgniarke nie mam i albo pójdzie do lekarza,albo ma być cicho.....poszedł,żebro całe,ino obite,maścią ma smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj wyglada jak gowniarz i ja sie z takim zadawac nie bede nie opowiadalam o tym napadzie? dwa dni przed wigilia z kumplami sie wybral na meska wigilie zaliczyli milion knajp i klubow ok pierwszej moj starszy pan stwierdzil ze chce do zony i wyszedl ochroniarze z klubu chcieli mu dac taxi ale zobaczyl ze to taki zwykly samochod nie oznaczony i stwierdzil ze sie przejdzie wyjal tel zeby wezwac taxi i to ostatnie co pamieta wrocil obity o 4 do domu siniaki zeszly ale opuchlizna ciagle jest a zabrali mu tel okulary zgubil prawdopodonie stawiam tez ze ze dwie godz nieprzytomny byl no przeciez nie zmusze go zeby poszedl stwierdzil ze po powrocie z wloch pojdzie, dla mnie bez sensu bo dobrze byloby sprawdzic teraz, bo jak sie przewroci na nartach to moze sie jakies nieszczescie stac ale mowie - nie zaniose go:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze....z tego co napisałaś to ja na tych ochroniarzy bym stawiała,widzieli jak wychodził,chcieli go do auta wsadzić,a jak się nie skusił to od tyłu w głowę........ no nie zaniesisz go,ale dla spokojnych zimowych wakacji lekarza powinien załatwić PRZED wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslalam o tych ochroniarzach bo dostal dosc fachowo w glowe:O ale z drugiej strony tylko tel wzieli, a mysle ze ochroniarze poszliby dalej i sprawdzili go dokladnie co ma ja namawialam, prosilam, postanowil po powrocie... bo jak zabieg jakis bedzie trzeba... to przeciez nie wyrobi przed wyjazdem ech... chlopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zlodzieje są wszedzie aa moj W kiedys, kiedys tez mial wąsy...ale zgolil za moją namową na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko oj:( biedny Twoj maz ! Ciastek gratuluje zakupu:) dobrze ze rodzinka Ci zdrowieje:)ja tam lubie czerwony kolor i mam pare rzeczy ale kurtki nie Eternity widze ze przeglosowalismy hihi i kartki nie robisz:) Cos mialam jeszcze napisac i zapomnialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko straszne to :( jej zeby dla glupiego telefonu tak pobic do nieprzytomnosci, szok :( Jeszcze pare lat temu telefony byly drogie, teraz przeciez mozna miec dobry model za niska cene ale zeby pobic czlowieka dla telefonu i to jeszcze nie wiedziec jakiego? bo przeciez ciemno bylo :o Dobrze, ze tylko tak sie to skonczylo a zglosil twoj maz to pobicie? Zapisz go do tego lekarza, niech idzie sie przebadac! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌻 a ja tez niezbyt sie czuje w czerwonym kolorze.. Ten zakiet to kupilam sama nie wiem czemu... moze wlasnie z mysla, ze go zaloze ale czy zaloze to sie okaze ;) Obecnie nie mam nic innego czerwonego i raczej nigdy nie nosilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) hehe sklamalabym ;), przypomnialo mi sie, ze w tamtym roku kupilam sobie buty czerwone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×