Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

euforka a chocby dzis :p tylko materace brac ze soba :D:D a gdzie pestka??????? moja mala kaszle i smarka, a mnie tez juz cos kreci w nosie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina Senseo to nie zakup hehehe,raczej okazja sie natrafila za groszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee doslownie ;-) ooo pestkowa wstala :p, aaaaaapsiiiiiiiiiiiiiiiiiiik kufffa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy wy musicie az tyle napierniczyc co??????? kiedy czlowiek ma to wsio nadrobic a?????????????????????????????,🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 stronkowe, limitowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry i ode mnie 🖐️ :) Pestka 🌼 Mindy czytaj , nie marudź :P szaro za oknem też mam Ciastek to ja pakuję materac swój (dwuosobowy ;) ) i lecem :D Martoszka 🌼 na lepszy humor kurczaka z jabłkami nie robiłam - kiedyś robiłam z miodem i po tym razie już za bardzo nie eksperymentuję Ciastek 🌼 lecznicze i zdrowiejcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 Euforka hihi no pomylilo mi sie hihi Wybywam z domku-slonko mam:D Ciastek na wyzdrowienie dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rozklada na czynniki pierwsze, smarki, leb i zimno mi bleeeeeeeee a ja slonka nie mam, zimny wiater pizga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie robilam kurczaka posypalam przyprawami i czeka na jutro moja malza zamowila bebab,hamburgery dzieciom i mi salatke z kurakiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih Ciastek no odpalilam ale troche pozno ;) a ja dzis bylam na wycieczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wszystkie drewienka oszlifowane :D palce mnie bola :o ale to nic :) wazne, ze zadanie wykonane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie gladkie, ze mozna po nich jezykiem jezdzic :P:D heheh jakby co to nie probowalam :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rozebralo nas na dobre, ja pol nocy w pizamie i w swetrze spalam,wzielam spiryne na noc,nos zatkany, starego wzielo nad ranem od 4 tez bluze polarowa nalozyl i pod koldre,dzis rano ja oczy spuchniete,stary nosem ciaga ale pojechal do pracy, choc widzialam ze fatalnie sie czul,poprzedni tydz byl na zwolnieniu wiec mowi nie chce zeby pomysleli ze cos kreci, a ja na 11 sie powloke teraz machnelam nurofen i aspiryne kuzwa nie cierpie chorowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie od jutra znowu przymrozki :( Ciastek 🌻🌻🌻🌻 na zdrowko! ja dzis w radiu rano slyszalam, ze jakas epidemia grypy sie zrobila u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 a mala zdrowa? oby szybko przeszlo❤️ Euforka🖐️:) u nas juz sa przymrozki:Ochociaz slonko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo to od malej sie zaczelo, bo ona od piatku smarkala i prychala,daje jej syrop na kaszel, witaminy i lepiej juz jej,teraz nasza kolej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ wszystkim schorowanym ja tez z malym bylam u l;ekarza bo nadal kaszle ale ona stwierdzila ze u niego to od reflukxu zoladkowego moze byc bo kiedys robilam badania jak byl mamy i mial go....moglo nawrocic sie ja odrazu tez wzielam swoją karte bo ciagle mnie wątroba nawala[kiedys mialam zoltaczke]ale ona stwierdzila ze to raczej zoladek i dala na to leki....zobaczymy wiec i ja nie odbiegam od normy z chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×