Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hihihi niezła koleżanka - zapomnieć że dziecko w domu ;):D z wakacjami macie rację :D haha czemu nie ma w różnych terminach ? ;):P Hugolina skończyła pierwszą a ja jeszcze nie zaczęłam ale się uśmiałam bo znajomy w sobotę do mnie że mu się ostatnia nie otwiera (a jest na pierwszej dopiero) no to ja że poślę jeszcze raz itp haha sprawdzam w domu czy mi się otwiera i się okazuje że to pdf a on pewnie adobe nie ma zainstalowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm od perfum raczej nie bo by sie zaczelo od gory .. a mi sie zaczelo od nogi bodajze no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka tez miala jakies uczulenie-na twarzy i plecach samo jej sie pojawilo i samo zniklo do tej pory niewieù co to bylo i z czego-tez ani proszku ani jedzienia nie zmienialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 a moze Cie cos ugryzlo?i od tego poszlo uczulenie? Eternity juz zaczelam 2 ksiege czytac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym tabletki hihih bo smarowanie by mi zajelo godzine tych wszystkich plamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup Zyrtec w aptece, jesli to jakies uczulenie to pomoze, jest w tabletkach ja ledwo do chaty wrocilam,trzesie mnie jak nie wiem,miesnie mnie bola, kichawa czerwona jak u zula spod kiosku ;-) jeszcze sie okazalo ze w szkole ogrzewania dzis nie bylo,wiec mala troche zmarzla a ona tez podziebiona ,nie wiem co jutro bedzie ,kurwa znow do lekarza?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze proszek lub plyn zmienilas do prania , pamietacie jak mi nogi wywalilo z rok temu, wlasnie od nowego Lenora, po Zyrtexie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy chce zyrtec .. czytalam ze powoduje sennosc .. a ja nawet w nocy musze byc przytomna .. ma pare oddzialywan ktore nie bardzo sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nie przesadzaj , ze zasniesz od razu,mozesz sprobowac, ja bralam 2x dziennie i mi nic nie bylo,nie odczuwalam zadnej sennosci, moze dla tych ktorzy maja non stop alergie i musza uzywac np w okresie wiosennym ma takie skutki uboczne ,a gwarantuje ze po tyg ci przejdzie, ale zrobisz jak uwazasz no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z psem......i widziałam psa z sąsiedniego bloku,to jest pierwszy pies,który ma właścicieli i dom i jest mi go szkoda :( pies pi razy oko w wieku mojej Izzy,ale jakbyście go zobaczyły to powiedziałybyście,że to stary schorowany pies po cholerę bernardyna w bloku trzymać??!! tym bardziej,że nie ma się ochoty robić mu długich spacerów!! on ledwo powłóczy nogami,idzie jak na skazanie,a robi tak z 1/3 trasy spaceru Iśki .....normalnie oduczyli psa ruchu,i do tego trzymaja go w cieple więc kłak też taki mizerny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po zyrtecu też nic nie było :) znaczy się niepożądanego bo działać to działał :) zresztą nie ma co gdybać - do jutra jakoś wytrzymasz a po wizycie u lekarza będzie już wiadomo co i jak :) Ciastek na tę Twoją kichawę żulowską ;) 🌼 małą nasmaruj na noc jakimś vickiem albo co tam masz , herbatkę jej zaaplikuj kilka razy dziś jeszcze z cytrynką i miodkiem albo malinową i powinno być good ❤️ Izunia szkoda psa :( mały potrzebuje ruchu a co dopiero takiej wielkości kolos Hugolina ślinka mi pociekła :P ostatnio często się zajadałam sałatką śledziową a akurat wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie odechcialo na jakis czas tych sledzi:Ozgage mam straszna:P kupilam sobie olivki nadziewane papryczka-pycha wlasnie robie salatke grecka Izunia szkoda psiaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! 🖐️ smarkacze, , chorowici, obsypani! Pestka; moja dietkta idzie jak burza tzn juz 62,800 :p:p:p a 2 stycznia rozpoczelam od 66,700! pestka, moze po solarium cie tak wysypalo? lozko moze nie odkazone bylo czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH Mindi ja tez myslalam ze od solarium .. ale juz przed pierwszym razem jak poszlam mialam na nodze juz .. a lozko wycieram za kazdym razem i po i przed .. wiec.. Kris oddal testy hihi ... zapomnialam sie podpisac to oczywiscie podpisal sie za mnie ahha i jeszcze mi kwiatuszka dorysowal .. ale rylam .. pytam sie go a to z jakieej okazji?? bueheheheheeh iiiii tamtadadaaammm .. wynik to 80,25 hihihihh ja sie ciesze . bo d knig nie zagladalam wcale ahhaahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheheheh no joooo .. nie wiem jak mi to wyszlo ale jakos nie?? hihihi dzieki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka, Ty sie tu nie chwal! zauwazcie, ze jak sie KRIS pojawil to nasza Pestka sie zrobila wzorowa uczennica....ciekawe....:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no i ja to zauwazykam hihi a soją wrogą w nagrode to nie powinien rysowac jej kwiatka,lecz powinien wreczyc ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy szkoda ze zabral testy no hihi mialabym dowod :P w razie co hihihi . heheh nie no przy lasce tyz mialam dobre punkty nie?? zawsze tak wiecej niz pol z lekka ahhahahhaahhhaa aaaaaa zapomnialamm dodac ze doszlo do nas 7 osob chyba z innego roku .. oj murzyny niemcy czeczency ruskie i jeszcze jakies .. oj a tak juuz bylo dobrze.. haos dzis byl jednym slowem ... heh ok ide spac ...zaczyna mnie wszystko swedziec wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no to teraz bedziecie mieli bardziej wesolo ;) a wapno pilas na to uczulenie? widzialam, ze Izunia jakis limicik miala.. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×