Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Ania gratuluje syna :):):):) Martoszka ja tez mam taka nadzieje myslsz mi sie chce chorowac?? brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ania gratuluje❤️zagladaj do nas i pisz jak sie czujesz:) U mnie zimnica-8 za oknem i bialo od mrozu Wczoraj wieczorem jak wracalam byla straszna mgla myslalam ze nie dojade:Oide poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Pestka moja corka tez miala takie kropki ale na twarzy i plecach-samo jej przeszlo miala takie jak te na gorze na zdjeciu-takie pojedyncze Idz dla pewnosci jeszcze do jednego lekarza Ja moge tylko srebro albo zloto nosic bo reszta mnie wlasnie uczula:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️:) kiedys widzialam na filmie-Skarbonka jak sie wanna zapadla-a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ale moge popytac starego jak worci,czy takie osadzenie wanny jest ok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:D no co juz leje z rana ze mnie hé?:D:P Ogladalas film Skarbonka? hihi jak nalewali wody do wanny to sie zawalila:D hihi sorry ale jakos mi sie skojarzylo:D Ciastek zdrowiejecie troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary w porzadku, mala tez czasem kaszle ale nieduzo, za to mnie meczy kaszlisko,wczoraj jak szlam po nia,nawdychalam sie zimnego powietrza tak mnie pluca kluly ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy na koperte formatu A4 mam naklejac 2 znaczki belgijskie czy wiecej,ma byc wyslala na terenie Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ciastek ja Ci ze znaczkami nie pomoge bo nie mam pojecia :D dzis idziemy do goscia ktory byc moze bedzie budowal nam domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem lada chwila minie rok jak zaczelismy papierologie!! dacie wiare? i jeszcze konca nie ma 😠 czekamy na mapy kartograficzne juz 1,5 m-ca 😠 ech... szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wydaje mi sie ze 2 wystarcza:) Euforka bajera:D a film musicie zobaczyc hihi stary jest ale super komedia-znam ja na pamiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Hugo ale w skarbonce stala normalna wanna na nogach i sie zapadla bo na tym polegal film ze sie w chacie wszystko walilo .. to nie byla taka wanna jak euforki hihi .. mi sie podoba bardzi fajna :) bylam w aptece i wydalam 40 euro na leki .. pieknie kuwa pieknie .. ech ..... masc dostalam taka jak moj chrzesniak . czyli sam tluszcz kuwaaaaaaaa kiedy ja sie tym posmaruje?? wsio bedze tluste wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Ania GRATULUJĘ!!!!!!! Traz juz możesz zacząć wybierać imię dla synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja bym poszła jeszcze do innego lekarza po opinię,co ci szkodzi........a jak potwierdzi diagnozę to przynajmniej będziesz wiedzieć,że ten pierwszy to fachowiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta wanna z linku Euforki wcale nie jest wpuszczana w podłogę tylko obudowana,żeby wyglądała jak wpuszczana! przyjrzyjcie się jakie wysokie stopnie do niej prowadzą :) jak ma sie w planach dużą łazienkę to można sobie takie coś trzasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) Pestka hihi no widze ze ogladalas film-poprostu mi sie skojarzylo hihi Zakladaj jakies starsze ciuchy-jak mus to mus i smaruj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina a w razie awarii z wanną to powinni sobie fontannę z amorkiem w ogrodzie postawić ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ pestka aby szybko przeszlo ania gratulacje :) z wanna to super sprawa widzialam w katalogach i ciekawie to wygląda mysle ze to nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano bylo moze -1 a teraz jest na plusie 1 i promyk slonca sie przedziera,ale trudno nazwac to wieceniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam taka wanne ze wystawala z nad podlogi tylko na 1 kafelek takze prawie cala byla wpuszczona....jak basen hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×