Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia wsadziłam też wczoraj do małej doniczki dwie cebulki - chyba narcyza ,zostały dwie jeszcze bo się na \'grządce\' nie zmieściły inne cebulki też sobie doniosę (znaczy się takie już wyrośnięte w doniczce , nie będę czekać aż wykiełkują ) aaaaa i właśnie mi się przypomniało że mam cebulki krokusa ! ha ! jeszcze dziś je wsadzę (znaczy się umieszczę na wazonikach bo miały w komplecie do uprawy wodnej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dzięki👄 Eternity no widzisz:) za parę dni będziesz mieć wiosenny ogródek i deprecha minie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdzie bez ptaszka i postawię za końcówkę 777 :) się przyda mały drink na rozruszanie ;) |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼 |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki,obejrzyj film to się przekonasz jaka to córka jest moja imienniczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za końcówkę 777 !!!!!! 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻 🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film zapisany na listę :) uwielbiam kostiumowe :) chyba sobie jeszcze na wszystkie doniczki jakieś osłonki w żywych kolorach sprawię wszystkie są w takich \'klasycznych\' kolorach bieli ,beżu itp-zasłonię je żółtym i zielonym ;) benjaminka sobie niedawno kupiłam w zielonej jasnej osłonce to teraz dopasuję resztę pod kolor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niie nie szkola organizuje te kolonie:Osiedlowy Dom Kultury wiec mysle ze to Urzad Miasta sponsoruje...albo tak ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha....przed chwilką leciała reklama tego filmu o zakochanych homo....mówię do mojego,ze chcę go ogladać a on do mnie- przeciez już go dawno widzielismy (coś nie pamiętam),ciężki jest odpowiedziałam,że chcę i tak ogladać film o zakochanym pedałach,bo nie mam tego w domu no i mój opluł monitor swego laptopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez duzo filmow ogladalam i dopiero jak obejtrze kawalek to przypominam sobie z lekka hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydaje mi się że jak dom kultury organizuje to raczej gmina sponsoruje (u nas też tak było ) hehehehe dobre - film o zakochanych pedałach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa....dom kultury,u mnie na osiedlu jest Dąbrówka,bo ja mieszkam na tzw królewskim osiedlu no powaga - historia trudnej miłości homo,którzy najpierw się ożenili i dopiero potem byli razem w skrócie - o zakochanych pedałach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh eternity przewaznie to sie nie zdarza :P a pamietacie film panick room?? oj stary stary .. dopiero skojarzylam ze ten niby chlopiec co tam gra prawie glowna role to nasza kochana Bella z Twilight .. heheh niezly z niej byl szczurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no w skórcie tak :D Pestka widziałam ten film i za chiny bym nie skojarzyła chyba że jeden film zaraz po drugim w niedługim odstępie czasu bym obejrzała znalazłam sobie zajęcie na tę moją zimową deprechę :) inną formę ozdabiania kartek niż do tej pory :) ale nic więcej nie powiem :P muszę wypróbować sama najpierw a Wy obejrzycie w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ten film o pedalach zobaczyc :D Eternity takie zajecia sa najlepsze :) tworz, tworz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za limicik 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻 🌻\\_/|_|{_}🌻🌻\\_/|_|{_}🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa mialam napisac .. widzialam wczoraj w sklepie bizuterie identyczna jak euforki kolczyki byly czerwone kostki a naszyjnik mial miedzy kwadracikami czerwonymi zolte te takie rureczki cienkie ... uiiii wrzeszcze do M o patrz patrz hihihi . a on do mnei a ty patrz na cene .. a tam kuwa 69 euro o jaaaaaaaaaaaaaaaaa pierdziuuuuu ... jedno co bylo jeszcze to to ze do metek bylo przypiete taki platek zlota srebra(nie prawdziwy pewnie) ... z wygrawerowana nazwa firmy , badz tego kogos kto to robil heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w robocie nudy poszlabym do domu z checia :) a tu jeszcze niecale 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam mebli kuchennych bo raczej nie bedziemy robic pod zabudowe ... za duzo kasy to kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie meble kuchenne szukasz? teraz podobno modne są znowu jasne....jakies kremoze czy ekri[nie wiem jak to sie pisze] ja mam drewniane...do wszystkiego pasują i zawsze w modzie,a ona czesto ulega zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce ciemne olcha zlota albo czeresnia i wlasnie patrze w brw, ze mozna zrobic pod zabudowe ale nie z drewna tylko z plyty, taniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przecwiczylam 30 min .. dzizys pewnie bede i tak miala zakwasy haahhahhaha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jasne odradzam . ja mam biale i wszystko n a nich zostaje buuu kolor jaki pieknie sie prezentuje na meblach kuchennych to ambo buk albo gruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka juz sobie zapisalam te kolorki zeby sobie poogladac :) poki czlowieka to nie dotyczylo to sie nawet nie rozgladal i nie myslal co ladne i z czego to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taa kuchnia to kuchnia nie hihih te kolory najbardziej sa popularne a kolor pasuje do kazdego .. bo wiadomo dobiera sie pozniej inny do wystroji hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×