Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

macham jeszcze raz🖐️:) Eternity u mnie tak samo hihi sniegu sie boja-cos te kraje maja sie ku sobie;) Teraz pada u mnie deszcz:Oza oknem mam 0 stopni ale potem chwicy przymrozek i bedzie szklanka ja nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mnie fatum zlapalo hehehe zaczelam czytac 3 ksiazke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 u mnie 0 mojej pierwszej zimy tutaj spadło 6-10 cm śniegu i sparaliżowało ruch w mieście ,autobusy zjechały do zajezdni, nawet pługi nie dawały rady bo tu nikt na zimówkach nie jeździ ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo😘no tu tez nikt niema zimowek heheh dlatego odrazu panika na drodze:Pludzie jak wieje u mnie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia mi tez nie:Ochyba przez ta pogode:Pczytam ksiazke a prasowanie czeka na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ prasowanie chętnie i swoje bym podrzuciła :P a pranie pościeli a już zwłaszcza jej suszenie o tej porze roku i w taką pogodę to dla mnie masakra :o nie ma to jak pogoda dopisze i na sznurze się rozwiesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity pranie to betka - do pralki i po kłopocie suszenie też - podynda przez noc na sznurku i suche ale prasowanie :O takie wielkie płachty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasowanie jakoś strawię - u mnie gorzej z suszeniem bo w domu nie mam miejsca na domową sznurową suszarkę :O mam taką rozkładaną \"drabinkową\" czy jak ją nazwać muszę składać na kilka razy taką poszwę i potem przekładać żeby poschło w każdym miejscu- tyle że zawsze stoi przed kaloryferem więc nie \"kiśnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie zatęskniłam do mojej dużej łazienki w Pl tam miałam rozwieszoną taką sznurową - jak była potrzebna to się sznurek rozciągało , jak wyschło sznurek schowany i z głowy a tu nie ma gdzie ustrojstwa przymocować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane kolezanki:P:D hugo 🌻 wrocilam z nart sie rozpakowywuje i sie piore i chyba musze pracowac zaraz przez to sie z kims pokloce:O zajrze pozniej , jesli nie zaaresztuja mnie za morderstwa wielokrotne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🖐️gdzie bylas na nartach? Widze ze o poscieli mowa-wlasnie wypralam i rozwiesilam-wiec jutro trzeba bedzie to poprasowac:P dzisiejsze juz skonczylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprasuję później - T ma na popołudniu ,laski się zajmą swoimi sprawami a ja rozstawię dechę i przy okazji film jakiś obejrzę :) pada znów 😭 i to wielkie płaty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie przestało bo do mnie przylazło :P dzieci będą miały radochę ,mi od samego patrzenia się robi zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojo u mnie mniej pada .. stary ledwo jechal .. sie slizgal brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaś interesuje jak się sprawdziła ta koronkowa bielizna Pudełka na tych nartach ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wsio sie potopilo :D hihi ale potem bedzie szklanka jak nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia good point :D Pudełko opowiadaj ! ;) nadal sypie :o i nic mi się nie chce już jak tak patrzę na te płaty ale trzeba się ruszyć i obiada ugotować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja modernizacjęwprowadziłam ;) pralka pierze zmywara zmywa i mam jeszcze żurek w kartonie w razie W gdybym za obiad się nie wzięła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×