Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nooo całkiem fajne spodnie :) tyle że mi bardziej by się podobały jakby ten pas w stanie i mankiety pod kolanami miały z tego samego materiału choć podejrzewam że ściągacz dzianinowy wygodniejszy i w sumie dość ładnie się komponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz nic nie jarze ... kaza nam zaplacic w szkole .. ale za co?? jak oplata za rok byla juz zrobiona?? moj mowi ze nie mial tego co ja teraz mam ... wiec kuwa co??? w pol roku wyjebalismy 1 klase i teraz jestem w 2 ??? no nie wiem kuwa o co chodzi no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka szaleje po allegro ;) Pestka zapytaj na następnych zajęciach o co kaman :) a gg też miałam coś nie tak bo dopiero jak włączyłam jeszcze raz to zaskoczyło jakaś pinda mi chyba doope obrabia :P uszy mnie pieką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajta teraz kciuki żeby mój stary do domu dojechał za 5 minut kończy a ładną warstwę śniegu zarzuciło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczor i dobranoc nie czytam wiec nie wiem o co biega melduje, ze u mnie sie sprawa wyjasnila w wielkim skrocie 2tyg spoznila mi sie @, 2 testy neg, 1 pozyt, dostalam @ a badanie krwi nie potwierdzilo wyniku pozyt dzis odebralismy dokumenty od geodety .. nareszcie :) wiec mozna ruszac do biura projektowego, niech juz dzialaja :) dzis dzwonili do mnie z salonu citroena i chyba bedzie dla mnie auto ktos chce sprzedac, pierwszy wlasciciel, serwisowany w ich serwisie wiec mam nadzieje, ze juz niedlugo bede miala swoja cytryne :) zmiana modelu z c2 na c3 wiec trzymajcie kciuki zeby sie udalo.. bo juz sie nie moge doczekac 👄 a teraz 🖐️ ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojechał :) ale ślisko jest bardzo :o Euforka ❤️ super że papiery macie ! :) i trzymam kciuki za samochód!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity🌻dobrze ze maz dojechal:)a jak dzisiaj szkola zamknieta?wczoraj pokazywali u mnie w wiadomosciach zasypany londyn -rozwalili mnie ludzie w reklamowkach na nogach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ja sobie kupilam ostatnio takie same spodnie jak w 2 linku-ale sa bez mankietu na dole-choc chcialam ale nie bylo Pestka niewiem jak jest u Ciebie w szkole ale u mnie placi sie za semestr czyli raz na pol roku za szkole Chyba skonczylas pierwszy poziom 1,1 i teraz zaczynasz 1.2 pewnie dostaniesz druga ksiazke i stad te oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja tez trzymam kciuki-a co do tych testow moze dla pewnosci wybierz sie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostalam druga ksiazke ale za 5 euro a nie 60 ... moj M placil za caly rok tyle a nie za polrocze ... nie wiem hihihi co jest jutro go spytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada i pada jakis deszcz ze sniegiem nic mi sie nie chce :) obacas zdarlam :P dzis zauwazylam czyli zima musi sie skonczyc bo nie mam butow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to widzialam w orsayu piekny czarny plaszczyk na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u nas kurde mrozno -5 i wiatrzysko ze wydaje sie ze -10 zmarzlam ...zanim zawiozlam corke na polkolonie to polatalysmy po sklepach...kupilam 2 bluzki...jedną tunike czrną ...druga bufiaste rekawy i blaszka zostawilam je w samochodzie,nie chce mi sie isc do garazu buuuu ale musze bo chce jeszce raz pomierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×