Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehe w dzien kobiet to moj ma urodziny hahahah i zawsze sie wyklocam ze to ja powinnam swietowac nie on:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mnie ktos kopnieeeeeeeeeeeeeeeeeee... na obiad mialam 2 kanapki z serem topionym i kawa z mlekiem .. niezly przeczyszczacz ... bebechy tez mnie bola . 5 min i bylo strawione .. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 uwazaj z ta dieta ! powinnas jakis cieply posilek zjesc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz🌻 lecznicze teraz pewno dziwnych świąt z cyklu dzień sekretarki itp,ja to się nawet w nich nie łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś rosół gotowałam ,czyt - poświęciłam się,bo ja go nie jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rosolu kiedys nie lubialam-zasmakowalam bedac w ciazy i juz mi tak zostalo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 coś \"normalnego\" zjedz !!! walentynki walentynkami a u nas w jednym sklepie widziałam już wiaderka kolorowe z postaciami z bajek wypełnione czekoladowymi jajami wielkanocnymi po walentynkach się zacznie porządniej z kicajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klasie mam takiego lizusa turka:Opfffffff ostatnio jak mialam to zadanie domowe-ta skarge napisac przyszlismy do klasy usiedliscmy a on juz zadanie wyciaga i leci do niej by jej dac:Pnosz nie cierpie takich lizusow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dieta mialam ochote na kanapki hihihi .. obiadu tyz ni mam i pomyslu tez nie .. mam mieso mielone z ktorym nie wiem co zrobic :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja juz widzialam jak grile wystawione sa w sklepach heheh juz sie okres wiosenny im zaczal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak bedą ozdoby wielkanocne w sklepach to wiadomo,że wiosna juz za chwilkę :) muszę z tym wyjcem iść na dwór......a tak mi się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam teraz nowych w klasie jak mowilam .. i jedna murzynka siedziala w kiecce i kuwa z rozwaqlonymi nogami .. gume zula z otwartym ryjem az kris ja spytal czy tak sie denerwuje ze tak gume zuje buehehehhehehehh polewka hahahaha musze sie wszystkich regularnych nauczyc z gloopim soft katchup hihihihi ... katastrofa wczoraj mialam Hugo te wyjatki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz Pestka heheh pomalu sie wszystkiego nauczysz to masz fajna murzynke w klasie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo naleśniki z mięsem zrób :) dzień matki tutaj to ruchome święto jest , dzieńojca też zawsze w niedzielę ,dzień matki w 4tą niedzielę postu a dzień ojca w 3 niedzielę czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie to bylo \'t kofschip hehehe w pierwszej klasie nie wolno nam bylo miec wlaczonego tel na lekcjach i gumy zuc a tu wolno wszystko-dzwoni do kogos tel a ten bach i wychodzi z klasy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity u nas tez ruchome dzien matki ale ja nigdy niewiem kiedy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakos w druga niedziele ktoregos miesiaca;) czy jakos tak-ale pewnosci niemam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzieś ostatnio przeczytałam i stąd pamiętam ale w domu obchodzimy według polskich dat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ketchup czy t\' kofschip to taka mala regulka by zapamietac w gramatyce jaka literke sie dodaje do czasownikow regularnych w czasie przeszlym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz ahha u nas co chwila dzwoni tel .. jedna byla to orzeszki wpierdalala na lekcji .. kazdy pije co ma wode cole itp... szkoda ze jarac nie mozna haahhahahhah moze bym mniej myslala o przerwie hhahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tel to tez uwazam za brak kultury:P bo to przeszkadza i rozprasza:Pale sa ludzie i taborety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jesli ma sie ta literke w SoFT KeTCHuP (patrz duze) to stawiamy na koncu T a jak ni ma to D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam 17 000 I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssuuuu angielski łatwiejszy :P eee no wodę czy co tam to jeszcze jak cie mogę - zaschnie w ustach czy coś ale żeby jeść i telefonu nie wyłączyć to już nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×