Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia 🌼 hihi widzę że stronka się Wam spodobała :D w radio straszą że \"lada moment\" może zacząć obficie padać tyle że niebo jakieś za czyste na opady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu ile napitolilyscie...potem przeczytam bo lece na aerobik a przed chwilą pojechala odemnie kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dziękuję za kwiata :) Martoszka a ja zamierzam przeczytać książkę \"Zapomniany język psów\" i zobaczę czy on się bardzo różni od stosowanego u mnie polsko-afgańskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj chlop stracil glos .. ledwo gada .. jakby pil z miesiac ahahhahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po aerobiku...blaszka myslalam ze dzis zdechne haha nogi mam jak z waty ponad miesiąc przerwy mam nadzieje ze zakwasow nie bedzie...ide was se poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 snieg sobie i o mnie przypomnial:Ozaczal sypac jak jechalam do szkoly:Pdrogi sa czyste bo solarki kursuja ale dupe mi zarzucilo w szkole na parkingu w aucie bo slisko hihi Martoszka oby zakwasow nie bylo ! Pestka jedyny plus w tym ze teraz nie moze sie z Toba klocic hihi;)a tu lecznicze przekaz dla malza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ogladac -Co ludzie powiedza :D leci codziennie wieczorem hihi przez to chodze pozniej spac hihi dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na poprawe humoru kupilam sobie plaszczyk wiosenny ten o ktorym mowilam rano :classic_cool: i bluzke :D bo w super przecenie byla z 79,9 na 19,9 :classic_cool: hihihi i juz mi lepiej ;) dostalam tez jakas karte rabatowa orsaya za kazde 10zl 1pkt za 80pkt 40zl do wydania .. moze cos sie uzbiera ;) Hugo za limicik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Peskta Tobie tez za limicik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i dla malza zeby szybko glos odzyskal 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i za stronke 🌻 :) a Ciastek gdzie sie podziewa? Dzis dalszy ciag robienia swiecznikow :) K jutro wyjezdza na 2 dni to bede miala wiecej czasu na tworzenie wiec moze uda mi sie je skonczyc :) a teraz grzecznie mowie dobranoc 😴 i ide spac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:O Euforka znaczy sie zdrowiejesz;) hihi gratuluje zakupow A ja tak od rana bede mardzic:P Nie wyspalam sie-budzilam sie kilka razy w nocy Snily mi sie koszmary-efekt czytania ksiazki hahaha snilo mi sie ze moj wypil mi cala krew:P:D krew tryskala a ja sie darlam hahahaha mam dziecieca wyobraznie hihi Od rana boli mnie juz brzuch na @ snieg dalej za oknem i jeszcze mnie wkurw bierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam dzielo eternity .. czyli zaproszenie od ciastka .. :D:D:D normalnioe zajebiozaaaaaaa .. ciastek jak twoja rodzinka to zobaczy to padnie .. przesliczne , przecudne i w ogole .. heh brak slow .. supeerrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pestka :p wogole to mnie belgijska poczta zaskoczyla, bo wczoraj moj R ok 17h byl na poczcie a Ty juz z ranca masz, cyrk noo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka:D hahaha no udzielilo mi sie czytanie ksiazki hahahaha codziennie ja czytam i teraz ten sen hahahah ale sie darlam w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po sniegu sladu nie ma, a dzis nawet zimno nie jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na ta druga kapote skorzana, moze dzis dojdzie,w poniedzialek babka miala wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) Ciastek to wczoraj u Ciebie snieg nie padal? jaka tu sprawiedliwosc-ze tylko ja mam snieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×