Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

boziuu ja mam 22 filmy wsie prawie horrory i kiedy ja to obejrze???? nie wiem .. pojadlam oi zaraz czas do szkoly .... heh ... euforka poczekaj no moze cs dlugo mysla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziołach jeszcze tego filma -trzeba wrzucić ;) Euforka no może właśnie jest tak jak mówisz że czekają a czemu jeszcze nie założyłaś białych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka my mamy świeżych chyba ze 4 i też nie mamy kiedy a co dopiero 22 a nie wspomnę o takich swoich jeszcze co to sobie sama bez faceta muszę oglądać bo on się krzywi :P no ale ja jego strzelanek też nie lubię zbytnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zassij sobie Bangkok Dangerous z Nicolasem Cagem fajny film, tyle ze nie horror i Wanted z Angelina Joli tez jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo najnowsze jakies mam . ostatnio ogladalismy \"oszukana\" moj sie tez krzywil ale potem mowil ze fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś swoje kozaczki do szewca zawiozłam.....muszę do piątku na bardzo wysokich obcasach pomykać mam co prawda na prawie płaskim,ale brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 w ramach odchudzania napchałam się sałatką z sałata lodową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za ziołko :) a ja właśnie dziś spojrzałam na swoje wysokie obcasy i zastanowiłam się kiedy je znów założę :D niby miałam ostatnio do znajomych je włożyć ale nie umiem w obcasach prowadzić samochodu więc wygrały kowbojki a do szkoły jak lecę po dziecko to też na szybko i raczej na bardzo sportowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ja tez mam sciagniety ten film Oszukana, czeka w kolejce do oblukania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego taka min :O bo wciągnęłam sałatkę z połowy lodowej,pomidora,kawałka ogóka i kawałka papryki i mam wrażenie,że mi rozsadzi brzuch........już zieloną herbatkę na \"przepchanie\" wypiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie kraczą o kryzysie i zaciskaniu pasa więc pocieszyłam mojego,że ja też oszczędzam!! po pierwsze jakieś 180 zł w kieszeni mam,bo nie zgłosiłam Izzy ani na walentynkową,ani na czampionów,a w zeszłym roku i tu i tu byłam a po drugie nie żłopię codziennie martini ani piwa,bo postanowiłam się odchudzać oszczędności są,nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 Pudelko raz to pilam i nigdy wiecej hihi chora bylam dlugo:P Euforka u mnie standard ze musze tydzien czekac na buty-a propo jeszcze ich do szewca nie zanioslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity no prosze jak pamietasz hii .. widzialam juz ten fragment dzis akurat haahah nooo nie podoba mi sie hihihihi zabil Jaredaaa hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślinka mi cieknie na sałatę :P ja się muszę zastanowić/podliczyć czy oszczędzam czy nie -bo się okaże że zapas wydaję inaczej ;):D czasem tak mam że zakręcona jestem na tyle że muszę w kalendarz spojrzeć jaki to dzień tygodnia a czasami pamiętam coś ot tak po prostu :) a \"american psycho\" to muszę sobie obejrzeć jeszcze raz bo dawno nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa :D ale z tego co pamiętam to Twoje wyglądają inaczej i nie kwalifikują się na tę stronkę :) i nie jesteś solarą z metrowymi tipsami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) a ja ciagle sżłysze, żeby inwestować w kryzysie, a nie oszczędzać :O I bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans nadrobić tych stron, ale w związku ze zmianką o butach i szewcu, to przypomniało mi się, jak wujek kupił sobie buty i przy pierwszym ich spacerze popsuły się. Zaniósł więc do reklamacji. Dziewoja je bieże i nagle ze ździwieniem patrząc na ślady użytkowania melduje - ale pan w nich chodził! na co wujek - a niby po co je kupiłem, aby oprawić je w ramki? :) miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Pestka co Ty czytasz? :o Eternity no niby nie ale jakos tak mam teraz inne spojrzenie na nie ;) a co do kryzysu to ja z nowym rokiem zaczelam grac na gieldzie :D i nawet juz udalo mi sie zarobic pierwsza kase :) ach ten kryzys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity reklama powala:D Pestka ble takie wiadomosci z rana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ale ranny ptaszek z Ciebie ! Ja o tej porze jeszcze smacznie spie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to gratuluje ! oby kryzys Cie nie dopadl i zebys jeszcze wiecej zarobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×