Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tam sie przed nikim nie ukrywam:P wiec nie musze miec kilka nr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z nudów to można czasem żałosne rzeczy wyprawiać :o a jaki stres żeby się za którymś razem nie jebnąć i nie wydać - toż to chorobą psychiczną grozi Izunia no coś w tym jest ,kolejny raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity masz wiosennego kwiatka🌻 no chyba że się już ma tą chorobę psychiczną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala nie powinna ogladac reklam:P upatrzyla juz sobie nowa gierke na Wii-bo reklamuja i juz mi marudzi ze chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nooo ja tez wlasnie mialam takiego spama na gg i mysle co jest do groma i to tez dwa razy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to cos na styl wysylania wiadomosci z netu na komorke heheh no wiec lepiej niech Ci sie nikt nie naraza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Prowokator GG Program Służy do robienia \"jaj\" z dowolnymi użytkownikami Gadu-Gadu. Instrukcja Użycia: - Rejestrujesz sobie nowy numer GG, - Wpisujesz ten numer i hasło do niego do 2 lewych okienek, - Wpisujesz numer i nazwę pierwszej ofiary prowokacji, - Wpisujesz numer i nazwę drugiej ofiary prowokacji, - Klikasz połącz, - Teraz musisz odpowiednio zagadać do pierwszej i drugiej ofiary, lub do dwóch jednocześnie. Zaczyna się ich dialog, a ty czytasz i śmiejesz się z nich. Możesz w każdej chwili podszywać się pod jedną lub drugą osobę i zagadywać w trakcie ich rozmowy. Jeżeli chcesz poprawić sobie humor użyj programu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity pomagalas lepic balwana? Moj kolega z klasy byl odwiedzic wnuczke w londynie-akurat wtedy natrafil na ten snieg hihi sam w szoku byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka czyli śledztwo na całego.....masz numery do przetestowania prowokatora gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos ci kazal to napisac??? a ta 2 i godzina z gg to kolejny numerek gygy co???? hahhaahahahaahha z ktorego spamujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to eternity pisala trzeba dobrze uwazac zeby nie wpasc ... hihihi UPSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się tylko pod waszymi postami podpiszę,aby trzeci raz tego samego nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo bueheheheheheheh Hugo :D:D:D:D:D:D w tej samej minucie bueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moium gg nie ma zartow to lepsze niz kuwa detektyw ... juz 2 razy mnie nie zawiodlo hihihi ... kiedys tez mi intruza pokazalo ... co ciekawski byl kuwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znaczy sie nadajemy na tych samych falach:D gg pojawia mi sie i znika:P i jeszcze mi neta muli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×