Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahahahha albo 2 balwaniatka ahahahahaahhahhahhahahaha no gg dzis se pochwalam ale i se przechlapalo z tym znikaniem w najlepszej chwili .. ale moze tak mialo byc?? eternityy ja chce foteeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ;) 🌼 też :D hahah odnośnie kul ? :D a z tą laską wczoraj program był - oglądałam koncówkę ależ jej musi być ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzykulkowy bałwan to i zmajstruje coś przez noc ;):D tylko niech się mnie potem do domu nie pchają bo nie będę karmić ! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się- zapytałam dziecka z czego oczy że takie niebieskie na tym pierwszym bałwanie , z klamerek do bielizny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 👄 eeee z wykarmieniem nie powinno być problemu - kostki lodu powinny wystarczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robilam, jak mnie nie bylo :p lenia mam, a przez ta pogode to bym spac poszla :p zoladek mnie cos sciska znowu,znowu jakis wirus dopadl,trza zalac chyba robaka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy zyje, pisala do mnie na @-dziekowala za zaproszenie,wiec dala znak czlowieka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, najpierw darly sie zebym wlazla, a jak wlazlam to zadnej ni mo,pestka pewnie oklad z mlodych cyckow dla starego robi,Izunia cos tam cos tam :D:D a reszta gdzie ......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooooo kto pije i pali ten nie ma robali ;) raz na jakiś czas trzeba się zdezynfekować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eternity i bedzie tak: otwierasz lodowke a tam...............balwan,idziesz do sracza a tam .......balwania kupa.............:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam do pudelka, predzej pod siebie nawali i kaluze zrobi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam pomysla na prezent dla malej na komunie ,przyjmuje propozycje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stary szuflady sklejal u Gabi no wiecie co .. mowi ze ma tyle majtek ze w 3 szufladach sie dna pozapadaly bueheehheeh .. sciema no Mindy tez pisala do mnie ona toschudla 6 kilo , dupaka wygrzewa na solarce , zazywa pewnie kapieli z babelkam .. takiej to dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent powiadasz?? no chyba taki jaki ona chce ... bo przeciez nie kupisz jej czegos dla siebie.. pewnie wiesz co tam jej sie podoba co se uwidziala ostatnio :) ty mi lepiej powiedz co ja mam kupic:P chyba ze kasiore dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee bąbelki da się załatwić - jakaś fasolka na obiad ;):D Pestka u moich jest podobnie - jak chowają sobie rzeczy to za mocno upychają Ciastek w prezentach nie jestem dobra - patrzaj co ma już z \"tradycyjnych\" prezentów i co można jej dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mow ja leze i zdycham .. ale nie wiem czy od jedzenia czy grypa od starego przelazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tygodnia zasypiam jak tylko zamkne oczy ,ziewam juz o 17 nie wiem co jest .. a ciastek poszla pewnie na M jak bigos hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! chwila nieuwagi i już mój się przysiadł do kompa....musiała pogonic,w końcu swego ma więc czego u mnie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany!!!! 10 stron naprodukować w ciągu jednego dnia :O szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka aby nie złapało ! 🌼 kuruj się - jakiś rutinoscorbin albo wit c dużo z tą chwilą nieuwagi i facetem kojarzy mi się jedno , gdzieś przeczytane : \'facet jest jak samochód-chwila nieuwagi i już jesteś pod nim\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×