Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oj też bym chciała tak sobie teraz boso po fontannie pochodzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez ty Hugo pewnie im ksiadz zaplacil .. czego to nie zrobia zeby namowic na msze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz chrupiąca lodową jutro bedę jak baranka wygladać,bo mi się nie chce po myciu włosów suszyć i prostować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem o 4 osobach co z PL przyjada na komunie :p-dziadki i R siostra z mezem z Niemiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy kufffa z ta salata, toc ja nie krolica,zieleniny zryc nie bede :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarudze, nogi mi dzis w dupe wlaza,szok,dobrze ze week-end a i dziady z ubezp wpierdolili nam oplate za I trymestr tego roku 660e,noz w morde,toz od listopada wiedza ze stary status w ubezp zmienil,tyle ze ciagle im cos trzeba dosylac,kuffffa mendy,jakby innych zaleglosci nie bylo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale salata odchudzajaca je ciastek hihihi :P jak tam ile kilo zrzucilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chuj wie,po ostatniej diecie przybylo mi 2 kg do poprzedniej wagi, wiec masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,nie mam sily do diety,nie jem kartofli slodyczy ale ...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek nie marudź że tyle nagadane ! czytaj !!!! niedaleko Sędzisławia ja mieszkałam ! pewnie dlatego czasami jak nawiedzona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka na wagę mi się nie spieszy (przy okazji mowy o tym) -dopóki nic na mnie nie za ciasne to znaczy że jest good :classic_cool: a jeszcze lepiej jak się okazuje że coś luźniejsze się zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi się przy Was poprawił :D cytrynę też jadłam tak \'na żywca\' - czasami posypaną cukrem :D Izunia a czemu już więcej nie będziesz pogryzać trawki z żubrówki ? ja pierwsza krzyczę zawsze jak koniec butelki że ja wysysam !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity lepiej byc nawiedzonym, niz falszywym i obrabiac dupe za plecami i sie nasmiewac nawet jesli to jest krewetka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ci 10 kilo przybyło to byś zauważyła,ale jak chcesz 2-3 kilo zrzucić to ze 3 dni na sałacie i już figurka jak ta lala :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zubrowke preferuje, samej trawy nie hehehehe ps.krewetki uwielbiam, jak KTOS nie zarl to polecam, zrobic sos tylko miedzy wyprowadzeniem piesia i wywieszeniem prania atc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Ty nie wiesz co godosz, ja wlasnie musze te 10 zgubic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no lepiej nawiedzonym , ja mam nadzieję że jestem pozytywnie nawiedzona :P bez krewetek to się u nas i znajomych posiedzonka nie obejdą ostatnio nawet tragedia była bo cholerka wykupili a koleżanka prosiła żebyśmy wzięli po drodze do nich 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajno,fajno oby nie wszyscy bo na hotel mnie nie stac :p zreszta i tak bedzie ok 20 osob ,ale fajnie ciesze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz dla niektorych to i kieliszek wina wystarczy, nie trzeba trawy buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta eternity, hehehehe bierze bardziej po zubrowce bo trawa obszczana buahhahahahaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz rację co do tej trawki :D ja mam w przyszłym tygodniu imprezę,już się znajomi zapowiedzieli czy moga z nami oblewać zakończenie semestru na studiach wymyśliłam,że może tą sałatkę z łososiem z przepisu Ciastka,krewetki z sosem czosnkowym,albo pierścienie z kalmara w panierce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity jeszcze nie doszly (pestka i Mindy dostaly) do reszty tez w srode wysylalam ale jeszcze nie ma odzewu,pewnie w poniedzialek dostana ;-),dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia mniammmmmmmmmmmmmmmm pycha, ja to do krewetek robie sos - majonez z ketchupem tez dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×