Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ogladalam 2 filmy .. przestepstwoo .. przestepstwo ktore trzeba ukryc hahhahaha ... zeby to bylo zycie juz dawno poszli by siedziec hihiihii ... za niszczenie dowodow :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to by się zaraz wyniki zrobiło i jak by wyszło OB i Rh+ to od razu by było wiadomo co z tym fantem zrobić ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgodnie z zaleceniem ;) OB - obciąć bimbole Rh+ - razem z hujem nie pamiętasz kawału co Ciastek wklejała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie R wyjal marchewke z lodowki,wiecie jaki ksztalt buahhahahaahah maly bimbolek i duza fajeczka ,chyba fote cykne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueeehheheh no ja kiedys takiego ,ziemniaka mialam :D tyz wam wysylalam hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dotarło :D:D:D:D może ona przez ten kształt ma też jakieś dodatkowe właściwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gg działa normalnie...nie wiem czemu tobie nie znajoma ma opis,że swoją afganke wykąpała hihihihihi mnie to jutro czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem na bieżąco :) ja chcę zobaczyć akt gołego Ciastka z futerkiem(lub bez ) !!!!!! :P:D waryjotki :D a to prd to kiedyś widziałam gdzieś ,chyba w na stronce ze śmiesznymi esami do wysłania było : prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd prd no co ? to ja ,twój telefon,sram na ciebie albo jakoś tak ;) a na gg to pozostawiam wolnej interpretacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz sie uczepily futerka heheheheheh ale wiecie co tylko jak pestka mi na gg pisze to mi wywala,przed chwila tesciowa pisala i odpisalam jej i ok bylo hehehe a wlasnie eternity,slowa mojej tesciowej: \"zaproszenia przesliczne,przesliczne\" znaczy dzis dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka wez Ty o tych pierdach, z wioski jestes cy jok :p a znacie ten kawal :D:D Jo Tadek a Ty Jo Anna Tyz z wioski :p (z naciskiem na JoAnna):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty spadaj tylko jedna wiadomosc wyslalam jakos pisze z innymi i ich nie wywala ... ty JoAnno hhhahahaahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh no jakos tak sie zdarzylo ze akurat jak ci chcialam odpisac to wywalalo :p Izabellllloooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×