Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jak to zasznurowała?????? jedyne skojarzenie,że w gorset się zasznurowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryzys ???? hahah ale farmazony ! no pokazała się \'na odczepnego\' żebyśmy nie marudziły że jej nie ma lista podpisana ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy czymżeś się zasznurowała? ja musiałam psa wyczesać aby jej się sznurki z włosów nie zrobiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam to nigdy nie dogodze!!!! hahahaha no jo no potrzebowalam troszke czasu dla siebie, ale juz jest ok. zaproszenia na pprzyjecie ZUZY super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mindy ty zawsze sie pojawiasz jak ja znikam, malpo jedna,obrazila sie czy cus :p dla wiadomosci , ZOSTALAM usunieta z listy, hmmmm nic zlego w sumie nie zrobilam, poza tym samym, co inne osoby zrobily moim znajomych z ktorymi pisze tu.Trudnoooooooooooooooooooooo ,zycze powodzenia w rozwijaniu mysli ,tych pozytywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek co sie przejmujesz?? ja mam prawdziwych pryjaciol na NK a nie takich co fotki koiuja itp ..i ogladaja fotki dla wysmiewania sie publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Ciastek głowa do góry!!!! Pamiętaj,że lepiej mieć 3 prawdziwych przyjaciół niż setki znajomych na NK,którzy ci będą bruździć za plecami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się szykować,bo na 11 na charci spacer muszę zdążyć.....dobrze,że mgła opadła,bo rano to mleko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mindy no nie dogodzisz :P Ciastek haha Ciebie też ? i jak to nic złego nie zrobiłaś ? france z nas nieziemskie przecież ,życie innym utrudniamy :P nie rycz ;):D Izunia już pewnie spaceruje - już nie przeczytasz przed ale co tam: miłego spaceru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaatkoooooooo mojego chopa choróbsko jakieś bierze 😭 od wczoraj marudzi że gardło go boli trzeba kurować zanim się rozłoży na amen bo wtedy już masakra ;) Pestka a Twój to chyba głos już odzyskał jak wczoraj darmowe minuty wykorzystywał ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilim, w kosciole bylim, eternity odbierz komplementa na gygy :p ta pestki chlop jak uslyszal glosik Mindy to od razu gardziolko inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) za kwiatka i komplementa ;) nooooooooo przed chwilą powiedział że coś mu już lepiej aleeeee ! pewnie tylko na chwilę po lekach :D:P cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka wez mi wytolkuj, kto sie zasznurowal?????????bo nie trybie :p ja wlasnie poprasowalam i razem obejrzalam filma \"Dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia\" pisalyscie o nim, podobal mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHHAHAHAH Mindy sie zasznurowala nooo .. wtedy kidy jej nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to sie zasznurowala, nie jarze? czy to Twoje okreslenie ze jej nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×