Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jaka dpresje co ty gadasz ;:P stary mnie gdzies ciagnie w taka pogode hihihi na jakis piekielne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina u mnie też wieje 😭 i po dziecko sama lezę - nie będę mojego zagrypionego wysyłać bo dopiero się przebudził to nieprzyjemnie będzie (rany ! z jakiej okazji ja się tak poświęcam ? :P myślałby kto )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu nic nie wysylalam ! napewno nie ta straszna pogode Pestka uwazaj by Cie wiatr nie porwal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam d zis pieprzonego pecha wzielam od mojego W auto bo zastawil moje i [pojechalam po malegop do przedszkola jak wyjezdzalam ty zjechalam z wielkiego kraweznika...moze za szybko bo sie spieszylam i cos pieprznelo kuzwa moj wkurzony na mnie...zabral mi moje auto...aaaaaaaaaaaaa co ja teraz zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ode mnie sałata byłam z psem i muszę powiedzieć że..............wieje u mnie!!!!! ja pisałam żeby mi NIE wysyłać huraganów żadnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyznałaś się czy jak wsiadł za kółko to zgadł,że coś nie tak? fryzurka bardzo fajna....ale twoja młoda do szkoły chyba będzie musiała mieć jakąś spinkę albo opaskę do takiej grzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo jenyyyyyyyyy jak leje,ale pogoda i pizga wiater :p jak ktora ma senseo niech mi powie, jest gdzies do dokupienia, ,kuzwa jak to nazwac, tam gdzie wklada sie kawe ,ale ja potrzebuje na jedna filizanke ( teraz mam na dwie) hugo TY masz, wiesz moze gdzie to mozna dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no odrazu sie przyznalam jak jechalam to zadzwonilam zeby szybko wyszedl z domu bo cos sie dzieje ....cos wyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka znaczy się podpadłaś ? będzie dobrze , chyba .. skoro autem jeszcze dojechałaś do domu ... nie znam się trzymam kciuki ! a fryz super !!! Ciastek nie wiem gdzie jest do dokupienia gdzie się wkłada kawę w senseo ale wymyślaj ! bo na kawę zapraszałaś ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno da sie zrobic ale czy musialo to sie stac? ...podpadlam...a jakze grzywke moze zostawi dluzsza na tyle zebny wsadzac na lekcjach za ucho chociaz mysle ze za wygodna i za praktyczna fryzura nie jest :O ...taką wybrala i o takiej marzy podobno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale będzie mieć tą swoją wymarzoną fryzurkę...a jak się nie sprawdzi to zawsze można włoski zapuścić i w kitkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i tak narazie pod czapką nosi ale wydaje mi sie ze tak jak ona spi to beda sterczaly po wstaniu z lozna a nie lubi ukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy po jedwabiu po pierwsze łatwiej się rozczesują,po drugie robią się gładkie i ślizkie możesz kupić w sprayu glisskur (taki różowy płyn z białą pianką) i do każdego czesania popryskać włosy albo jedwab z biosik...on jest skoncentrowany,w małych buteleczkach i wtedy odrobine na dłoń,rozetrzeć i we włosy przed czesaniem wtrzeć ja jedwab nawet dla psa stosuję,żeby się włosy tak nie platały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprayu glisskur juz mam wlasnie ale stosowalam go tylko po umyciu jej wlosow...mowisz ze lepiej przed kazdym czesaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez wieje, pada ale deszcz i jest nieprzyjemnie :o Martoszka fryzurka super, tylko ukladac chyba trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będą dobrze obcięte to i układać czasem nie trzeba ;) może niech fryzjerka jeszcze doradzi - wy na miejscu i na żywo widzicie jaki ma rodzaj włosów i jaki będzie efekt danego cięcia może doradzi coś podobnego jeśli akurat ta fryzura nie będzie się nadawać na jej włosy przy okazji włosów - chyba zapuszczę swoje na dłuższe nie wiem który to już raz i na jak długo wystarczy ta decyzja :D w krótkich jasne że wygodniej bo czasami wystarczy przetrzepać palcami z pianką do układania i przedmuchać z lekka suszarką ale coś mi się ostatnio marzy jakieś upięcie ;):D Martoszka może to nic poważnego z autem :) może mu się co \"przestawiło\" tylko jak podskoczył na krawężniku (chiba Cię mąż nie ukatrupi ;) ) Euforka owiń się po dziurki w nosie szalikiem albo w kurtkę schowaj - przy choróbsku żadna przyjemność taka pogoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie uczepily na te senseo :p, no szukam na jedna, bo juz mam na dwie takze mozeta wpadac, a na dwie musze wkladac dwie saszetki, a jak chce jedna kawe ino, to jak wloze w ta wkladke podwojna to mam kawe jak siki............ale znalazlam na ebayu ciutkie inny model bo 7810 a nasz je 7801, dzis w sklepie kupilam bo myslalam ze to to,ale to kuzwa na cecemelka na gorace kakao hehe a mnie giry kreca przez ta pogode :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to cecemelka??:P fryzurka fajna ale ja na ten przykład swoje jeszcze pohoduję denerwując tym ślubnego:D on marzy żebym miała taką jak ta na zdjęciu:D jedyny chyba facet na świecie co lubi krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka a czy Twój kochany mąż musiał Twoim jechać? czy to Ty chciałaś jego? bo jak on Ci wcisnął swoje auto to jest oczywiste że to jego wina i nie ma prawa być na Ciebie zły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje wam cosik,chyba wezmiemy na kredyt z necka wlasnie, bom karte dostala,a musze przed komunia image chaty zmienic i mi tez sie chce cos nowego: ta pomaranczowa raczej http://www.fr.neck.be/produkt/produkte.mb1?fh_url=fh_secondid%3D31324996 i to: http://www.fr.neck.be/produkt/produkte.mb1?fh_url=fh_secondid%3D19170646%26fh_start_index%3D36%26fh_eds%3D%25c3%259f%26fh_location%3D%252f%252fneck%252ffr_BE%26fh_search%3Dgarde-robe%26fh_refview%3Dsearch%26fh_view%3Ddetail&welt=default taki rozklad w srodku mi najbardziej pasuje,bo musze miec sporo miejsca no i mam chrypke na nowa lodowke z wiekszym zamrazalnikiem,teraz mam jedna jakby szuflade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×