Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pudełko pyszna kawa!!dziękuję 👄 ja tez zdecydowanie wolę krzwaciarzy niz np karków z wyrazem twarzy troglodyty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale krawaciaże to też z regóły i gadżeciarze....więc jest wyjście awaryjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie! takiemu coś zawsze można wymyślić... a teraz do sedna sprawy:D nie wiem co kupić mojemu nie-krawaciarzowi na walentynki chyba będę musiała użyć koronek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu...idę po następną kawę ,bo jak zaczęłam pisać z błędami [wstydzi się] to już źle ze mną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem tez kupowac prezentow , wiec nie pomoge , swemu tez nic nie kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez swemu nic nie kupuje,choc ostatnio pytal co mu kupimy (ja i cora) spojrzalam sie na niego spode lba i spytalam czy on czasem nie pozamienial sie rozumem ze swoja druga glowa :p :D:D ale mamy miec znajomych akurat na sobote, mam w planach kartacze ;-) przyjechali pany od rur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na walentynki to co najwyżej mój może mi coś kupić ;) ja mu żadnych pierdół z seruszkami nie zamierzam kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo bo i tak pojdzie w kat ahaahaha ... a czekoladki dla nas moga byc nie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym i tym co chcą żeby im pomachać (wolę się upewnić :P ) serca nie macie 😭 czemu tyle nagadane ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie obchodzimy walnetynek hihi a to co potrzebujemy poprostu kupujemy-wiec i ja nie doradze z prezentem Ciastek hehehe pozamienial sie rozumem z druga glowa:D heheh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazłam na tego linka "Jeśli spotkasz dzisiaj kogoś z oczopląsem, to znaczy, że doczytał do końca. Jesli przy okazji będzie się trząsł, to oznacza, że próbował zrozumieć. " zjechałam do końca żeby zobaczyć jakie to długie i dobrze bo trafiłam na powyższe zdanie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo facet ma nas kochać cały rok,a nie tylko 14 lutego!!!! :P Pudełko tego faktycznie na trzeźwo nie idzie przeczytać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na walęwtynki też sobie nie kupujemy :P zapytałam ostatnio żartem czy mi coś tam kupi właśnie na 14tego a mój spojrzał podobnie jak Ciastek na męża i powiedział - to może lepiej na urodziny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a jak i caly rok obdarowywac prezentami:D hihi Slonko mi zabrali:( i jeszcze kicham aaapsik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe się rozmachały ;) Hugolina ja mam nadzieję że Ty tam po tym "chińskim" to mnie nie wyzywasz ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×