Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka trzymam kciuki za test :) K juz w drodze, za jakies 3-4h bedzie na miejcu :) a ja zaraz ide bawic sie swoimi pedzlami (bez skojarzen prosze) :P i farbkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy wpadla i wypadla;) Ciastek heheh jeszcze troche musisz przegrywac z ksiezniczkami hihi mala pewnie dzis chcetnie do lozka pojdzie:) Pestka ja tyz trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodniki teraz sie myja:Pbo deszcz znow pada:O dobrze ze zdazylam przed deszczem do domu wrocic hihi ja dopiero sie za objad zabieram-dzis gulasz i frytki -wiem malo zdrowe ale jakie smaczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhahaha ta euforka lec sie pobaw pedzelkami :p hugo no ciekawa jestem jak to dzis bedzie wieczorkiem z tym lozkiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulasz i frytki???????? ja mam tez gulasz ale z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesuuuuuuu hugo buahhahaha,euforka sorki ale musze to napisac bo od razu na mysl mi przyszlo jak hugo napisala ze pobawisz sie z K a ja dopisze: jego pedzelkiem :p hehehehe (sie nie obraz,wiesz ze ja zbereza no);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gulasz już mi jęzor wisi :P deszcz u mnie też pada :o stary poszedł na spotkanie z nauczycielką - mieliśmy iść razem ale przeważnie na parents evening miał na popołudniu i śmigałam sama ,to teraz jego kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:D Ciastek baa najlepszy gulasz z frytkami:D ale strasznie kaloryczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity heheh musi byc po rowno:D u malej w szkole robia VIP disco dla rodzicow hahahahaha po raz pierwszy cos takiego organizuja i to kolo mnie w sali w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to my z Ciastek podzielimy sie z Wami gulaszem hihi coby nikomu jezyk nie wisial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge sie podzielic,u mnie zostanie na bank,bo mala spaghetti jadla :p a wyszedl mi caly garnuszek tego gulaszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity czeka hihi dopiero robie Wiecie ze u mnie dopiero sie pomalu ciemno zaczyna robic:) fajno dzien coraz dluzszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ummmmmm glodna jestem 😭 a jestem po obiedzie zaznaczam :o no ale jak tu nie jesc jak wszyscy do okola o jedzeniu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie sama, jak mnie mama nauczyla hehehe, najpierw gotuje kawalki miesa z vegeta dodaje warzywa (dzis marchew) a na patelni na oleju mieszam deko maki i dodaje potem to do gara z miesem musze kiedys wyprobowac te z torebek Winiary lub Knorra,prawdopodobnie sa smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze zaopatrzyc sie w piekarnik bo czasem sa fajne przepisy z sosami a trzeba w piekarniku, mam nawet taki upatrzony piekarnik w polaczeniu z mikrofalowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to pamietam hehehe a zapomnialam [ruraciag z kremem ]:p :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×