Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja bym się skłaniała do braku wyobraźni na temat aspiracji życiowych :P ulotek i uloteczek też u mnie pełno :o Pestka jasne że chcesz zmywarkę !!!!!!!!!!!!!!!! goopia, nie chcieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :p pestka a po chuj ci zmywarka ,az tak duzo brudzisz naczyn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaha ty no nie wiem no .... jakos nie bardzo chyba jest niezbedna ... a jest???? bo naprawde to chyba ostatnia rzecz ze sprzetu ktora bymm potrzebowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciastek w tej chwili nie ma zadnego talerza czystego bueheheheheeheh ... nikomu nie chce sie zmywac hihihihihi .. u mnie przez jeden dzien brudza wsie talerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez przewaznie sama hihi ale nie na bierzaco hahahah.. zanim ja odchodze od zlewu juz stoja 4 taleze i miska .. nawet kanapki i ciasteczka to na talerz osobny biora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a tak zamiast stać przy zlewie to zapuszczasz zmywarę i ci wisi ile talerzy następnych zużyjecie....same się umyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zmywarkę od lat....ręcznie to się u mnie myje tylko delikatne naczynia typu kiliszki do wina wszystkie gary po obiedzie,talerze,sztucce i szklanki piorą się same w zmywarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) Ciastek lub 🌼 Pestka to tym bardziej zmywarka na plus ! u mnie to samo z naczyniami jest -zanim się obejrzysz już wszystkie kubeczki i połowa talerzyków (połowa bo ich akurat mam duuuużoooooo )brudne żeby zapełnić całą się nazbiera w ciągu całego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tak to jest, jak ktos ma zmywarke to juz obejsc sie bez niej nie moze, a jak ktos nie ma i nie mial to sie obedzie no:p,zreszta ja nawet miejsca na to pudlo nie mam,chyba ze na leb sobie wsadze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wywalasz jedną szafkę i już masz miejsce na zmywarkę:P a tak poważnie to ostatnio widziałam mini-zmywarkę....można na blacie kuchennym położyć,jak taka duża mikrofala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o takich słyszałam - nie widziałam jeszcze mniej kompletów się w niej mieści ino ale Ciastek masz rację - dopóki nie miałam to psioczyłam bo psioczyłam ale trzeba było machać ręcznie ale odkąd już ją mam to normalnie bez porównania - wrzucam graty , włączam i mogę sobie coś innego porobić zamiast stania nad zlewem (no coś tam zawsze się znajdzie do ręcznego , nie tak że wcale nie myję ręcznie) , zwłaszcza po gościach jak się zepsuła stara to masakra była normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity taka mała to chyba dla studenta-faceta co naczyń nie umie myć ;) dla rodziny za mała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo .. stary se poogladal .. w sklepach online :D pomysle nad tym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz nasze za i przeciw , może znajdziesz swoje jakieś jeszcze decyzja i tak należy do Was - choćbyśmy nie wiem jak głośno wołały że tak albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzeciw był jeden , Ciastkowy :P cytuję :"pestka a po ch*j ci zmywarka" :D no jakiś tam wydatek jest ale jak go przeliczysz na czas poświęcony na coś bardziej kreatywnego to się opłaca :) ktoś mądry chyba nawet przeliczył że i wody się mniej zużywa niż na ręczne mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaahahhhahaha no po to zeby mnie wyreczala .. tak jak np. Izunia ma odkurzac co se sam smiga beuehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już szybciej to czytałam ja osobiście na każdym kroku spotykam się z powiedzenie typu - no to czekam ZA telefonem :O zastanawiam się czy do tego telefonu to jakaś kolejka jest czy co? bo w kolejce to stoję za kimś ,za czymś a czekam na kogo,na co czyli na telefon!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe ja nie slysalam tego nawet .. ale slyszalam wiele innych , sama tez robie bledy i lenistwa nie stawiam przecinkow hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo maaaaamooo ja tam mam polskie imiona dla dzieci b i ja Polka .. jeszcze mi nie odjebalo wymyslac nazwy jak w modzie na sukces ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klasie byłam jedną z najlepszych z polskiego ale i mi się zdarzy ;) imię zajebiste wprost ! :o pooglądałam sobie zdjęcia - wytachałam pudełko ze starymi fotkami jeszcze ze szkoły i jak dzieci małe były zabunkrowałam się przy kaloryferze bo mi zimno i oglądałam , oglądałam ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×