Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie no jak pech to pech...jednak to nie pompa wymienil i dupa :( ale przy wymianie zobaczyl ze z gaznika jakas sruba wyleciala na ktorejk cos wisialo pojechal gdzie....narazie nie wiem gdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uujjjjjj no ale masz pecha ..a moze lepiej ze nigdzie nim: nie jechalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mod dotrzymał słowa...mój wpis,że pomarańcze tak mnie kochają,że nawet na topiku \"Nicki zablokowane\" mnie znalazły został usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dobrze ze nie pjechalam bo by silnik jeszcze sie roz....i tak nie wiadomo czy nic z nim sie nie stalo zaprowadzil do innego mechanika...na drugiej ulicy :( moze posklada ten gaznik jak nie to nowy mam nadzieje ze oplaca sie go wogole naprawiac bo jak nie to dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby :p,jak tam leci ;-) widze ze jakas akcja pod arsenalem byla :p hehehe,no ciekawi mnie ta jarzebina ;-)czy jak jej tam (bylam na nickach zablokowanych)lekturka byla a teraz robie rzad i spadam :p mam robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja mowie ze są ludzie i taborety a niech bedzie dla niego pechowy kazdy dzien nie tylko 13ty a wiecie co dzien sie konczy to i moze pech mi sie skonczy...nie wykrakac dzwonil mechanik wlasnie ze auto niby juz zrobione,mam nadzieje ze silnik jednak nie uszkodzony...ale byloby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yes...yes...yes... mam swoje autko zrobili i to nawet nie zdarli :) ale jak mialam yjezdzac od nich z warsztatu tylem to gosc mowi no moze pracownik wyjedzie bo tylem moze pani nie wykreci bo inne auta blisko stoją ja tak spojrzalam i mowie:-chyba pan zartuje przeciez tu tyle luzu :P i pojechalam se znowu mysleli ze blondynka to tylko na prosto jezdzic umie....palanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka buahhaha dobra jestes euforka co sie smutasz,widocznie to autko nie mialo byc Twoje, bedzie inne zobaczysz ;-) uffff skonczylam prasowac dopiero, dosc mam dzisiejszego dnia, mialam ziemniaki ugotowac na kartacze ale kij z nimi jutro rano ugotuje jeszcze mala piska mnie wnerwia, wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam cos :p:D, nie wystraszyc sie :D stary mi winka nalal a przy piatku pozwole sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeee a Wy gdzie sie podzialy, szorujeta sie przed walentynkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah Ciastek to zes powalila mnie tekstem :D:D:D:D ja mam dzis piwko na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka czyli jednak dobrze sie zakonczyl piatek 13go :) dobrze, ze nie zdarli i ze autko sprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :p,nie ma tak zle jakby sie moglo wydawac ;-) no a w czarnobylu jakie parowyyyyyyyyyyyyyyy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idę i ja likac na pocztę ja dziś sałatkę z surimi robiłam,pierwszy raz,właśnie się przegryza w lodówce piwo też mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se zrobilam pyszna salatke pekinska i wszystko co pod reka plus kurczak z rozna hihiih i cytrynka .. tera bede sie objadaccc ... jamiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×