Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

sory, ze ja ciagle o jednym ale jakos dzis o niczym innym nie moge myslec :o nawet jak wczoraj mialam mieszane uczucia tak dzis juz jednak myslalam, ze auto bedzie moje wiecie jak to jest.. pierwsze, wlasne :( ech widocznie nie pisane mi tylko jakos tak przykro.. nooo ale kolejny raz nauczylam sie, ze ludziom nie wolno ufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Pestka dokladnie po co brac sie za sprzedaz skoro sie sprzedac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby dzien pechowy sie konczył? ogladam jakąś glupia francuska komedir :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ja cie rozumiem ... ino ja bym mu nawtykala w nos .; nie dusila w sobie ... nie to nie .. niech sobei nim jezdzi a ty moze znajdziesz lepsze i jeszcze bedziesz sie smiac z tego dnia ;) ze to piatrek 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzucę klątwę;) no kurde, zabilabym faceta!!!!😭 sie wyplacz dziewczyno:D a pozniej kup ladniejszy:) tj lepiej utrzymany niz tamten i mlodszy, i tanszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja bym nie kupiła od tego gościa samochodu,choćby za miesi,ąc przyszedł i na kolanach błagał!! kobieta ma swój honor i byle dupek nie będzie łasmi robił,że auto ci sprzeda....kupisz w lepszym stanie i taniej,zobaczysz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ❤️ :) dobrze, ze mnie rozumiecie czekalam i szukalam juz tyle czasu.. ale ja tam poczekam.. nie spieszy mi sie auto bede musiala miec jak dom juz stanie a poki go nie ma to moge z buta latac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam ide ze spajem pozniej tez sobie w babelkach posiedze i do lozka :) 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sie chyba zmywam mialam meczacy dzien....mozna powiedziec tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raaaaaany 4 tys przegapilam:D to macie na jutro! z wlasnej hodowli:D i wlasnego pędu:D Y Y Y Y Y Y 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Y Y Y Y Y Y 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Y Y Y Y Y Y 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Y Y Y Y Y Y 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Y Y Y Y Y Y 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z wieczorka ;) nie czytałam wszystkiego bo nie mam siły -zaraz padam na pysk na poduszkę ale na bieżąco to co widać - Martoszka za stronkę:) za poprzednie też zostawię ;) ;) Pudełko za 4 tyś :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i dobranoc 🖐️ jutro doczytam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pudelko 🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻 iiiiiiiiiii 👄 na walentynki wam hihihi ... a to dla Mindy cory 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻 🌻 :).. ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no wlasnie dzis urodzinki corci Minyd no wiec nalepszego wszystkiego! :) ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️ noo i macie przy walentynkach troche ziola 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×