Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Ciastek u mnie tez pada:O i bedzie tak caly tydzien padac tylko jutro ma byc slonko! Pestka wyjdzie Wam na dobre te testy-bedziecie mieli wszystko w jednym paluszku hihi gratulacje:) Puszczali wczoraj-Desperado hehehe to sobie znow na Banderasa popatrzylam:D Eternity🌻zeby calkiem przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudlko, stara baba?? heh ktora to? stary to jest kon :D cieszcie sie, ze w domu siedzicie ja w pracy ale tez mi sie nic nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie taki dzis dzien ze dopiero usiadlam znowu sypnelo sniegiem \\,w nocy lekki mroz do -5 a teraz +4 :) wiec da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stara to je dupa bo zębów nie ma :P nie boli !!! :D przynajmniej kark teraz boli mnie ucho :o jak kicham albo ziewam albo nos czyszczę to mi w nim \"strzela\" 😭 naproxenu nie biorę to się będę grzańcem leczyć bo mi Mama wysłała te przyprawy do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za następne lecznicze zielone 😘 Ciastek :) u mnie też mokro i szaro ale ciepło - 10 stopni jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Eternity :( to powazne zarazki Cie dopadly :( 🌻🌻🌻🌻 mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym kraju to ludzie nie lubia pracowac:P W niedziele sklepy zamkniete,u mnie w poniedzialek tez dzis pojechalam po poludniu do szewca po buty a tam kartka ze popoludniu zamkniete:Pszlak mnie trafi noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka 😘 zarazki zarazkami ale humor mam dobry :) samo to że już nie siedzę i nie chodzę jak pokurcz ;) Hugolina ale to też ciężka praca żeby wykombinować jak tu się nie narobić ;) a porządki to się moim laskom spodobały -pomagały mi w kuchni i zrobiły sobie dyżury na wyładowanie i załadowanie zmywarki :D z odkurzaniem tylko nie są takie chętne bo już mama może się schylać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w związku z moim dobrym humorem ,muszę to napisać :P:D zaczęło się od barku i karku , teraz poszło w ucho czyli idzie wyżej mam nadzieję że na uchu się skończy ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za granica jest diabel hahahahaha no poplakalam sie ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×