Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

noooo...za granicą jest diabeł oczywiście w niektórych państwach tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz sałatę może my też w ramach oszczedności przerzucimy się na przekaz myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina heheh właśnie też przed chwilą słuchałam :D poszło w świat ;) u mnie diablica je taka jedna :P oooooo kawkę to ja też chętnie bo padam na twarz z deka od tej szarości za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dzieci katują mnie na okrągło filmem "Charlie i fabryka czekolady" starsza się nakręciła bo jadą do fabryki Cudbery w marcu i w piątek mieli oglądać w szkole ale nie była raz obejrzałam ale nie 5 !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a wolisz deszcz ? może podeślę trochę zamiast śniegu ? bo słońca nie mam to nie ma się czym dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez mokro .. a ja chodze i ziewam .. normalnie jakbym miala zaraz pasc spac ... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszczę ani trochę :O brrrrrr na samą myśl aż się chce kożuch wkładać i czapę na uszy naciągać ja serio proponuję jakąś marzannę utopić ! i przestawić myślenie tych co się z zimy cieszą bo ją przytrzymują myślami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju najadlam sie tak pestek ze mi slono .. pic sie chce jak bym miala kaca .. albo to zgaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 lecznicze zielone na gardło :) Pestka zagryź - pomoże ;) idem się zaszyć na trochę- robótkę mam zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n ie mam salaty ... a ta wirtualna jakas podrobiona chyba ahahahha nie nasyca mnie haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok a teraz mam dla was zadanie .. musze napisac przepis na danie polskie hihi po NL ..; dajcie mi pomysl na to danie bo ja pomyslu nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :p pestka a placki ziemniaczane ? w miare proste do opisania, albo kopytka lub schabowe hehehe wiecie ze ten czwartek jest Tlustyyyyyyyyyyyy,trza gnac po paczki jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej żeby to było jakies proste w wykonaniu danie polskie ja dobrą kucharką nie jestem,ale może bigos? bo to chyba kapustę pokroić trzeba i to mięcho dodać i rzem dusić,nie? albo kotlet schabowy - też łatwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wiem,że pojutrze tłusty czwartek :) albo rosół - też łatwy i chyba typowo polska potrawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gg działa bez zarzutu nawet wiem,ze jedna znajoma pieczarki w occie zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja posprzatalam pobojowisko po przyjeciu:P a teraz czekam na przyjaciolke i bedziemy pic szampana i obgadywac swoich chlopow:D a ona bedzie u mnie nocowac:) O! a bo mojego kochanego meza dzis nie ma:P i ktos mnie pilnowac musi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o bigosie i o schabowych i o pierogach a napisalam o zupie pomidoowej bueheeh ? chuj co bedzie no hihihiih Pudelko hahaha jaki diabel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ,diabel straszyyyyyyyyyyyyyyy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×