Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja nie zamawialam sniegu .. paczkow tez nie mam .. nic w ogole jakos dzis nie mam ..;) a moze mam . lenia hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie snieg pada:O ta zima sie nigdy nie skonczy? Wrocilam i zyje-jeszcze;) heheh ta instruktorka to ma gdzies z 60 lat a doopke zgrabna jak nastolatka i kondycje super:) jutro moja cora bedzie w tv hehehe dostalam kartke ze szkoly ze wczoraj ich nakrecali i mam jutro ogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniahehe stronkowe Ja po dwoch kawach ale bez paczka bo tu nima:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie się zaczęły wiosenne roztopy ;) tzn śnieg na trawnikach lezy,ale na chodnikach i drogach już nie.....no i najważniejsze - nie pada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :p ja pakupala 6 paczkow,ale na razie mala wsunela musze sie pochwalic, rano zlozylam zamowienie w necku: lodowka http://www.fr.neck.be/produkt/produkte.mb1?fh_url=fh_secondid%3D17658625%26fh_start_index%3D96%26fh_eds%3D%25c3%259f%26fh_location%3D%252f%252fneck%252ffr_BE%252fcategories%253c%257b10002984%257d%252fcategories%253c%257b10003042%257d%26fh_refview%3Dlister%26fh_view%3Ddetail szafa bezowa http://www.fr.neck.be/produkt/produkte.mb1?fh_url=fh_secondid%3D151200958%26fh_start_index%3D36%26fh_eds%3D%25c3%259f%26fh_location%3D%252f%252fneck%252ffr_BE%26fh_search%3Dgarde-robe%26fh_refview%3Dsearch%26fh_view%3Ddetail&welt=default kanapa ta pomaranczowa http://www.fr.neck.be/produkt/produkte.mb1?fh_url=fh_secondid%3D31324996%26fh_start_index%3D120%26fh_eds%3D%25c3%259f%26fh_location%3D%252f%252fneck%252ffr_BE%26fh_search%3Dcanape%26fh_refview%3Dsearch%26fh_view%3Ddetail&welt=default oczywiscie na za cash :p, na raty po 52e -nieduzo, najgorzej ze chca jutro przywiesc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sporo na minusie wiec nie ma szans na roztopy juz obejrzalam foty na NK gwalciciela :O hugo ja tez mam dzis aerobik :) ale potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciastek rzycze ci zebys ci przywiezli najlepszy gatunek .. bo po tych spodniach juz nic u nich nie kupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cora poszla na dyskoteke...poszaleje hehe przeciez juz wlasciwie ostatki nooo ciastek to odnowisz se wystroj i jak przyjadą goscie na komunie malej to bedzie piknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie na komenty w jego profilu i pod fotkami .. ma przesrane gosciu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam komenty w ogóle to mój ulubiony typ :O nie dość,że dres to jeszcze 100 fotek w profilu,bo taki jestem cool bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widzialam obrzydliwiec :( Ciastek wszystko super! zycze zeby szybko przywiezli :) pamietaj o obowiazkowej focie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam zbić \"pączkowe\" kalorie i poszalałam z odkurzaczem hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo obrzydliwiec jak nic nie dziwne ze zadna go nie chce wiec musi na sile brac :O ciastek nooooo czekamy na foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo izunia dobry pomysl,ja pojde narazie po obiedzie ogarne kuchnie zjadlam 1,5 pączka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam obiad, wpierdolilam 2 paczki (a coooo) :p i dopiero teraz czuje jaka zjebanana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka twój śnieg do mnie przyszedł!!!!!!!!!!!! zabieraj go z powrotem!!!! ;) normalnie nawet az piaskarki jeżdżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis widzialam oznaki wiosny hehehe przebisniegi i krokusa , zakwitly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chyba musiała do ogrodu botanicznego się wybrać aby zobaczyć czy przebiśniegi kwitną....bo w mojej okolicy to jakoś brak takich cwietów a krokusy w doniczkach w marketach sprzedają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam je na zewnatrz w ogrodku ;-) dobrze ze jutro piatek uffffffffffff, w sobote mam wywiadowke w polskiej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogródka nie mam....ale za to mogę sobie z góry na świat popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to ja z dolu, leb do gory zadzierac musze hehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×