Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ciastek, tak to jest jak jestes ochajtana z batmanem, hihihi co chce ratowac pokrzywdzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy na zdrowie (to w temacie wina) ;) i nie sraj nie sraj tylko się foć ! aaaaaaaaa takie buty Ciastek ! ja myślałam że literówka w słowie \"kamień\" ;) z młodego łysego batmana oplułam monitor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, no taka prawda, kiego grzyba tam sterczec 2,5h bladz, ja mam napiecie kuzwa przed @ to mnie zgotowalo i potem bylo spiecie giecie :p ale akurat jechalismy dostarczyc zaproszenie ostatnie wiec nie ciagnelam tematu :p a wlasnie eternity ;-) zaproszenia baaaaardzo sie spodobaly ,tym razem dla Grekow, wiec jak bedzie jakas okazja zeby dac komuc jakas kartke ladna to spodziewaj sie zamowienia od Greczynki przeze mnie hehehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj Ciastek ;) też mam pms\'a :D super że się podobają moje szpargałki :) no i jedne nazwiska tak mi się właśnie po grecku kojarzyły :D ni ma problema ;) odpowiednio wcześniej tylko dajta znać żeby się wyrobić :) słońce wylazło :classic_cool: i nawet przyjemnie bo w krótkim rękawku wyskoczyłam na dwór :) ale od razu lenistwo mnie ogarnia - jak było szaro to sprzątałam a teraz już mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda fajna, moj patat myje wlasnie samochod przed chata i mala tez gania wokol :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wiosennie:D Mialam wariacki tydzien-ale nie zapomnialam o Was:) 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 to za wszystkie stronki,limity do podzialu ide troche poczytac bo niewiem co u Was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche juz jestem w temacie:) Pestka z Mindy baluja:Dczekam tez na fotke jakas:) Ciastek ja moge skromnie doradzic jakis jasny gorset do czarnych spodni-do tego jakas marynarka albo biala kurtka Gorsety mozesz latwo w sklepie znalezc-idz poprzymierzaj-zobaczysz jak sie w tym czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja cora narazie hihi chetnie sie uczy-zalozyla sobie dodatkowy zeszyt i cwiczy tam pisanie oraz matematyke Pani potem to jej sprawdza i jakas tam naklejke przykleja hihi grunt ze chce sie sama uczyc Lubi tez czytac ksiazki-narazie z tym problemu niemam ale zobaczymy co bedzie za pare lat;) Uciekam na ogrod-slonko jeszcze fajno swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mialam pytac gdzie sie hugo podziewa ja raczej mysle o jakiejs kolorowej bluzce, czerwona lub zielona i mooooze do tego jakas kamizelka badz marynarka, bede musiala poszukac no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo...gdzie bylas jak cie nie bylo...opowiadaj ciastek jak hcesz kolorową bluzke to mozesz tez pomyslec nad fioletem...teraz ponoc na topie wiecie co,przyszla mi ta kurtka skorzana,ale....kurcze ona nie czarna tak jakmyslalam lecz jakby ciemna srebrna...dziwna oczywiscie nie doczytalam ze to nie czarna nie mowie ze brzydka....ale jakas taka dziwna,choc kruj ma niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byty....moze byty....ale srebna?hihi ok dziolchy co tam robita coooo....mendy i pechy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sobie muzyyyy sluchamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy na fullaaaaaa ...;; da Rude -sandstrom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barabara bara riki tiki tak .. jesli masz ochote daj mi jakis znak ... boro boro .. tike toke kardiiiiii ... put your ass in the air ..; tla lalaaaaaaaaa ale impraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzieel niedawno wrocilismy z Białegostoku,polazilismy kroche po galerii i bylismy w Liroyu patrzylismy kabiny prysznicowe noooo upatrzylam se fajną:przyciemniane szyby....cala zabudowana z hydromasarzem,radiem i dozownikami....normalnie fulll wypas byly jeszcze lepsiejsze oczywiscie z telewizotem...z sauną no ale ceeeny to juz slowa nie powiem szkoda ze nie mielismy wiekszego auta albo przyczepki bo odrazu bysmy kupili za tydzien jedziemy z przyczepką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam tez dla dzieci troche szmat...spodnie ,bluzki i dla malego samochodziki bo nie byl by zadowolony z łachów tym razem jezdzilismy bez dzieci bo z nimi to nie robota zostaly u babci i byly zadowolone...zalapalam sie odrazu u mamy na obiad ale nie dalam rady jesc bo poszlismy w galerii na żarlo ja oczywiscie jako zwolenniczka zdrowej zywnosci poszlam do wegetarjanskiej i zamowilam b.dobrą potrawe ktora jadlam po raz pierwszy:tort wazywny z 3 rorowkami a moj malzonek karkowe z frytami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pestka juz lece na poczte lukac a tak wlasciwie o strasznie glowa mi peka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo juz foty obehrzane suuper wygladacie a ta menda to naprawde jak dziewczynka chudziutka jak dziewczynka z zapalkami :P oiknie....normalnie piknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×