Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no jo bo jedni maja chody a inni nie bueheheee ... wezcie te posty w torbe i dag dag ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:49 [zgłoś do usunięcia] mod_K eternity1302 ---Nie moge powiedziec do kiedy konkretnie to potrwa bo mamy male problemy techniczne jak juz pewnie zauwazylyscie .Prosze sie uzbroic w cierpliwosc . Szydełkowanie… hobby i zarazem relaks,. Jest to „zabawa” wymagająca cierpliwości i dokładności,. ale co ciekawe jak nic innego uspakaja .Sprobuj i Ty mod_k@o2.pl odpowiedź ze śmietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie ten wpis o szydełkowaniu to chamstwo!!!!!!!! ja w dupie mam szydełkowanie!!! nie przez mnie to całe zamieszanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja nadal widze pustą strome na kafe hehe moze jak sie wpisze to co zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nie za ciekawie hiih a tak swoją drogą to ja ani szydelkowac,ani robic na dritach nie cierpie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś troche nietomna,bo bardzo niskie ciśnienie i trzeba do mnie drukowanym literami mówić ;) nie zakumałam,ze to stopka moda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe bo jak skopiujesz to już zwykłą czcionką się wkleja ;) jakiś nerw mnie bierze coś dziś rozpierdolę chyba 😠 albo kogoś jak się nawinie w nieodpowiednim momencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×