Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity to daj mi trochę swojego wkurwa!! ty się uspokoisz,a ja obudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się złapałam z tym szydełkowaniem:P i se myślę co za niemiłoe babsko:P jak bylam mala to szydelkowalam i na drutach robilam:P ubranka dla lalek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko pocieszyłaś mnie,że też nie załapałaś że to stopka:D to wina nieskiego ciśnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ja tez chce dajcie troche slonka :) hahaha tez sie zlapalam na szydelkowaniu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi Izunia fajno Ci wyszlo z ta stopka;):D Pestka slonko nie doszlo,ktos mi ukradl:Pdalej pada buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko a opaski takie na zimne dni na uszy też robiłaś ? pamiętacie że się kiedyś nosiło ? :D Izunia chętnie oddam trochę (nie całego bo ja tak zawsze miła być nie mogę , czasem musi ze mnie jędza wyleźć :P ) znaczy się słońce wszędzie i na całego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do moda ze chyba jestem niewidoczna-bo nawet na odp nie zasluguje:P Eternity u mnie niema slonka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki choc watpie bym dzis slonko miala,a wieje strasznie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to dawaj chociaż część!!! gości na 17 mam,a zdechła jestem....nawet za czekoladę się chwyciłam,aby mnie trochę do pionu postawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojdzie , dojdzie :) ja będę dmuchać a Ty mocno zasysaj w swoją stronę ;):D Izunia magnez sobie trzaśnij taki musujący - też trochę pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już połknęłam magnez z potasem,teraz ta czekolada....ni i kawa z gatunku szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze tu jestem widoczna:D wlasnie nastawilam na kawe wiec Izunia moge poczestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo widoczna widoczna :) ja chyba też trzasnę kolejną kawkę :) Izunia to teraz czekać aż zacznie działać podobno kawa zaczyna "pokazywać" swoje pobudzające właściwości dopiero po 3 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kawe juz ma dziele I_o I_Io I_Io I_Io do tego ciasto i pare caluskow😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas strasznie zimno....niby na plusie 2st.ale taki wiatr mrozny ze az gardlo boli jak pochodzilam na tym zimnie corka ma dzis wolne bo są rekolekcja...zawiozlam ją do kosciola bo na wygwizdowiu jest i piechotką z 40min trza isc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze o tym szydelkowaniu i drutowaniu:D opaski, szaliki , uwaga!!! swetry dla siebie (a w ogolniaku tez swojemu chlopakowi!!), umialam tez skarpety:D , i taki komin na łeb na pięciu drutach:D i czapki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo bedziemy niewidoczne calkiem .. heheh a tak na marginesie .. to ja uwazam za dreczenie \"usunac posty z kafe\" i to nie calego tylko wybrane hihhi .. niezla jazdaaa ...i jeszcze przy tym cierpia inni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam smsa ostrzegawczego zeby w pon i sr .. nie palic na terenia szkoly bo moze byc kontrola i duuuza grzywna .. ujujj sie boje .. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko póki Twoja ;) te kominy na głowę były :classic_cool: miałam kilka :D i widzę że to dzierganie na większą skalę było ! wow! sms ostrzegawczy ćwiczebny ;) a ja z fajami coś mam na opak ostatnio - jak leżą to zawsze mi schodzi żeby sobie pójść na papieroska (do okna w kuchni ;) ) a jak nie ma to normalnie język po kolana bo się jarać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w szkole na przerwie zawsze kawka i fajek do tego ,.. no jak bez fajka noooooo .. teren szkoly jes wielki zeby poza terenem palic trza isc za brame prawie 500 metrow pod ulice .. no chyba pocipieli heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znow Gabi ma kolezanke w domu .. dzizyssss one 2 to chalupe roznoszaaaaa .. ostatnio mialy zabawe .. slizganie sie na nogach i padanie plackiem na podloge .. no jeszcze Gabi jak Gabi ale jej kolezanka wazy 2 razy tyle co ona ... beheheheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i Mindy mi mowila ze w tym miesiacu powinno byc 300 euro wiecej wyplaty .. bo cos tam cos tam ze luty krotszy ... hihih .. ale nie cieszta sie wszystkie z BE bo tylko nasz rejon hahhahaha poczekamy zobaczymy na dniach powinno byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że tylko ja dziś cierpię przez ciśnienie,ale rozmawiałam z koleżanką i też umiera na ciężką migrenę :O gdzie ta słoneczna wiosna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzannę trzeba spalić, utopić czy co tam się zaś z nią robi!!! mój stary ma szczęście że już do racy pojechał bo mi wkurw rośnie 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×