Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a to w tym kierunku - starsi też wybrali miejsce nie zadymione :) marchewkę to ja będę sama ucierać (nawet nie wiem gdzie by tu kupić taką świeżą gotową, w Pl kupowałam w "moim" sklepiku z baru sałatkowego) i dzięki za przypomnienie o radio :) jakoś tak cicho a idę robić tę kartkę bo mnie natchnienie dopadło i trochę muzyczki się przyda a będzie trochę głośniej bo sąsiadka z rana nadawała - teraz ja ponadaję jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :p ja dzis na obiad mam cos smacznego ;-)- golabki, nie ja robilam wczoraj jak bylismy u znajomych ona narobila garrrrrrrrrrrrr golabkow wiec i nam wpadlo na dzis :p kurde wpienilam sie sciagnelam Nienarodzonego,napisy mam a na plyte mi sie nie nagrywaja 3 plyty wywalilam bo bez napisow,chyba na kompie musze obejrzec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od paru dni leb tak napitala ze hej .. dzizys chyba przez ta zmiane pgody .. dzis w nocy byla u nas burza .. uwaga SNIEZNA hihi .. niezle no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znajoma tak ma ochote na golabki ze w niedziele chyba przyjedzie i bedziemy razem robic hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) Pestka burza sniezna?loo mamo ja juz wiecej sniegu nie chce:P U mnie przed domem na drodze dla rowerow czyszcza cos w kanale-przejsc nawet niema jak Ciekawe co sie tam zatkalo ze do tej pory siedza-a zaczeli jakos kolo 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golabka tez bym zjadla ale robic sie nie chce hihi poczekam juz na mloda kapuste-wtedy jakos sie szybciej robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz 13 wypada w piatek hahah trzeba w jakiegos lotka zagrac-albo z domu nie wychodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie ciemno za oknem zrobilo:Ojakby mial snieg padac😭 gdzie jestescie? nie bede sama do siebie pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :) ale bym sobie zjadła gołąbków !!! nie chce mi się robić to wyślę starego do polskiego sklepu po gotowe ;) pranie wisi w domu to teraz słońce za oknem a wcześniej lało porządnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba zaraz zniknę znów :P na pocztę przecież muszę iść ! pewnie jak polezę to znów będzie lało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sucho na razie,troche wicher wieje :p i pewnie zimno mialam chetke ten film obejrzec i nawet na kompie nie moge,nie moge napisow uruchomic z filmem co za blaszka no, R bedzie musial pokombinowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad zmiana planów - będzie zupa :P zimno , pizga po rękach ale Angolom ciepło - w sweterkach pomykają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak odprowadza swoją dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę... - Tutaj?! Jesteś nienormalny. - Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie... - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko \"laska\", nic wiecej... kobieto... - Nie, a jak ktoś będzie wychodził... - No dawaj nie bądź taka... - Powiedziałam Ci że nie i koniec! - No weź, tu się schylisz i nikt Cię nie zobaczy, głupia. - Nie! W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi: - Tata mówi że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię. A jak nie, to tata mówi, że zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego domofonu bo jest k**wa 3 rano! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko to wybierz taką dietę na której nie będziesz się głodzić ;) dowcip w deszkę :D ostatnio mnie naszło że szkoda że już kobiety nie chodzą w długich sukniach nie mam na myśli jakiejś strojnej bezy w stylu barokowym z perukami ale takich skromniejszych te \"napoleonki\" na przykład ze stanem pod biustem ,zwiewne itd albo coś podobnego jak tutaj http://www.etsy.com/view_listing.php?ref=fp_feat_1&listing_id=13992383 pogięło mnie ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) ja w sukienkach i spodnicach tez zadko chodze :P a na obiad zrobilam dzis Strogonowa....mąż byl zachwycony,mi brzuch pęka a dzieki spojrzaly i powiedzialy ze jadly w szkole i przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzadko chodze .. ale fajne takie suknie :D ino teraz wszyscy sa wygodni .. spodnie na dupe i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko Pestka kawal dobry heheh:D Mnie cos telepie i w brzuchu kreci:O a potem jestesmy umowienii w restauracji-wiec dzis juz wiecej nie gotuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja ta ciagle jeansy na doopie mam-a w takiej dlugiej kiecy bym sie zaplatala i buum gleba by byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka milej nauki:) Pudelko widzialm na zdjeciu Twoje nogi-chude i zgrabne wiec jak najbardziej kiecki dla Ciebie Ale mnie globus zlapal:P zaraz mi chyba oko z bolu wyskoczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko pochrup sobie , głodna nie będziesz ;) oj tam od razu że się starzejesz że za kieckami się oglądasz , mnie też coś wzięło a wcale taka stara nie jestem ;) może to wiosna ? Hugo na brzuch 🌼 lecznicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×