Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ raczej nie.. ale mysle, ze im bez siebie ciezko bylo zyc a wierzycie w to, ze jak niedziele przelezy nieboszczyk to zabierze kogos ze soba? babcia przelezala, zabrala dziadka niedawno bo jakos 30.01 stycznia zmarla ciotka (byla zona brata tego wujka) przelezala niedziele i teraz wujek zmarl wujek tez teraz przelezal niedziele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka❤️ chyba cos w tym jest ze jak przez niedziele cialo lezy-to ciagnie drugiego z rodziny:( choc w Belgii trwa to dluzej i czesto lezy przez niedziele Z drugiej strony slyszalam tez -ze jak rodzina-lub malzenstwo zyli ze soba bardzo dlugo-jak jedna osoba odchodzi to druga nie chce bez niej zyc:( Smutne to bardzo.... Nie uwierzycie ale juz trzeci dzien stoi to auto i pompuje cos z kanalu-pytalam ich nawet o co chodzi-podobno korzenie z drzew blokuja odplyw rurach i jakos to usuwaja Ludzie buczy mi ta maszyna pod oknem-oszalec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka moja mama w to wierzy, albo np w zaleznosci jakiej plci osoba przejdzie przez droge za konduktem pogrzebowym ,potem takiej samej plci osoba umrze ja tam nie wiem jak to jest, ja raczej w sny wierze....... z drugiej str pisalas ze oni wszyscy razem mieszkali:babcia-dziadek-wujek dziadek tesknil z tego co pamietam za babcia kiedy zmarla ,a wujek byl sam,mial zone-dzieci? moze ze byli zwiazani ze soba a wujkowi zle mieszkalo sie samemu tez go zabrali.............. ciezko przezyc takie chwile ,ale im razem jest na pewno juz dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam tez ze nie mozna wkaldac swoich rzeczy do trumny bo wtedy nieboszczyk zabierze te osobe ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie dzis kopytka,musze isc kartofli obrac :p aaaaaa o wlasnie,niech ktora da mnie cynk jak zobaczy gdzies biale dlugie rekawiczki dla dziewczynki, moja siora patrzyla u nas w miescie ale sa krotkie a ja chce dlugieeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek daj potem troche kopytek bo mi jezyk wisi hihi a patrzylas w JBC ? tam maja nowa kolekcje ubran na komunie Zreszta jak gdzies zobacze to dam Ci znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gab ma w Piatek ur ..a ja nawet jej prezenta nie kupilam hehehe .. dzizys nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka kup jej radio z odtwarzaczem CD i karaoke,widzialam takie w MaxiToysie kosztowalo 60e,kolorowe mojej w oko wpadlo,chcielismy jej to na komunie kupic ale wpadlo pozniej PS2 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam powiedziec jaki prezent dostalysmy z cora na dzien kobiet hihihi-bilety lotnicze-lecimy do hiszpani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze komu dobrze :p,zabierz mnie ze soba w jakiejs obszernej walizie hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no komu dobrze eheheehhe .. racja ciastek .. a prezent ..; no nie mam pojecia co ... taakie co ty mowisz odpada .. ma kompa w pokoju wiec za duzo juz rozpieczszania bueehheheheh .. zobacze poszukam dzis w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) euforka ❤️ przykre to bardzo, moja mama wierzy we wszystkie zabobony tego świata:( hugo zazdroszcze tej Hiszpanii a ja może za miesiąc do brukseli;) wczoraj sie wkurzylam na maksa przez bzdure ale kurwa u mnie w domu procedeury i schematy jak w korporacji!! wszystko mozna przewidziec az powiedzialam ze albo zwariuje albo sie wyprowadze moja kolezanka powiedziala ze zwariuje, bo wyprowadzic mi sie nie dadza;) o 19 syn wpadl w panike bo nie ma fletu na muzyke o 20 dowiedzialam sie ze ja go gdzies sprzatnelam bo do mojego sprzatania flet byl (dostal uwage o braku w srode a ja sprzatalam w czwartek) o 20.30 szukali juz wszyscy oprocz mnie ja powiedzialam jasno ze tylka nie rusze, prosze sprawdzic oprocz szuflad i szafek takze tornister , pod lozkiem , pod biurkiem, pod szafa, pod komoda o 21 dalej sie byla moja wina i fletu brak o 21.05 wsciekla , w pokoju syna , zajrzalam pod lozko oczywiscie flet lezal i sobie odpoczywal, a oni podobno nawet materac zdjeli zeby bylo widac co pod lozkiem jest... wiecie, i tak zawsze jest:( o, teraz mi lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Euforka ❤️ przykro jest jak odchodzi ktoś bliski , wiadomo ale trzeba też myśleć że tam nie jest ta osoba sama - spotyka się również z bliskimi za którymi tęskniła :) a co do zabobonów itp to ja raczej nie wierzę ale z drugiej strony skądś one też się wzięły... Pudełko haha znam takie szukanie - ostatnio wszyscy RANO przed wyjściem do szkoły szukali book bag się okazało potem że wisiała sobie spokojnie z tyłu krzesła do biurka , które to krzesło każde z nas przesuwało po kilka razy :D Martoszka no za facetami nie nadążysz czasem ;) mój też mnie coś denerwuje - tak jakoś mnie nosi na niego ,chyba dawno żeśmy się nie żarli i trzeba nadrobić :P Hugo rany boskie ! dobrze że jechałaś te 5 minut później ! ale widzę że stresa z tym związanego będziesz leczyć w Hiszpanii ;) cholera a ja na dzień kobiet dostałam uśmiech wypowiadany przy słowach \"wstawaj kochanie , już dziesiąta\" :P Pestka co do prezenta nie doradzę - jak ma komputer u siebie to może jakaś gra dla dziewczynek fajna ? ja dla swoich na urodziny idę ostatnio na łatwiznę : dostają kasę którą bym wydała na prezent i wydają same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko mam za oknem :) takie nieśmiałe ale fajnie jest , ciepło , nie pizga i jaki lux ! siedzę sobie z kawką i okna mi się myją :classic_cool: miałam się zabierać sama ale akurat się napatoczył gościu bo mył u sąsiadki to go zgarnęłam i do swoich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rozpoczęciem stronki przypomniało mi się że miałam wręczyć za poprzednią ;) 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 za stronki i na doły , smutki ,wkurwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no komu dobrze,jedna do Espaniola jedzie ;-),drugiej obcy facio okna myje :D raj na ziemi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to miłego gościowania nadal :) Ciastek raj to by był jakby facio był bardziej wyjściowy z ryja i mył te okna topless ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity jak gosciu fajny z pyska to przyslij go do mnie za jakies 2m-ce heheh niech tez okna pomyje:D Pudelko rozumie Twoj wkurw-niestety u mnie w domu tez sie cos takiego zdarza:Pmala tak szuka ze nigdy nic nie widzi Lece pod koniec marca na pare dni-moze chociaz tam slonka zalapie hihi Izunia milego gosciowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z pyska nie teges :P sprawdź sobie Hugo prognozę mniej więcej jaka w hiszpanii jest w googlach wyszukaj "long term weather" - można sprawdzić na kilka tygodni średnią do przodu no słoneczko ,słoneczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×