Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahahahha sie dogadali :D :D stronak przeleciala i nie wiadomo o co biega :P nie nie nie nic z tych rzeczy hahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol ludki ja wrocila z pieknego weekendu nad morzem...z pudelkiem muszelek, cudna pogoda ...;p a wy serca nie macie tak napykac w weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ta pogoda zostala, bylo 15 stopni, bezchmurne niebo, morska bryza we wlosach... mialam czas poukladac sobie troche mysli w glowie. oderwac sie od problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajzo ty :P ❤️ gdzie sie szlajasz hahah .. jak tam wialo troche?? czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mindy hej i jak morskie powietrze pomoglo poukladac mysli? zazdroszcze ladnej pogody i morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna pogoda, nie wialo za mocno, taka lekka bryza, spacerek po plazy...latawce, szum fal... chyba sie jeszcze skusze na powtorke;) wiem ze decyzja ktora podjelam jest najlepsza jaka do tej pory podjelam w swoim zyciu...widze swiatelko na koncu tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest swiatelko to nie bedzie zle mam nadzieje ze sluszną decyzje podjelas :) a teraz ide moze na TV lukne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no mendo ja tez mam nadzieje hahaha .. ze wreszcie bedzie jak chcesz :D zreszta znajac ciebie i jak wyjdzie na twoje hhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mindy ummm fajnie pewnie bylo :) ja niby do morza mam niedaleko ale jednak 5h jazdy:) Nie wiem o co biega ale pewnie o cos waznego wiec zycze zeby decyzja byla sluszna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. poniedzialek nie wiem gdzie mi te dni uciekaja :o oby ten tydzien tez szybko zlecial bo bede siedziec w robocie do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy nie wiem jakie decyzje podejmowałaś,ale skoro nad morzem to na pewno będzie dobrze!!:D u mnie jeszcze za zimno aby nad morze jechać....chociaż mam bliżej niż Euforka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz korzystam,ze mój jedzie służbowo do Zielonej Góry i się z nim zabieram :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) MMM stronkowe Izunia milego pobytu zycze:) Mindy ja tez niewiem o co biega-ale oby ta decyzja pomogla Ci w zyciu Nad morze tez bym pojechala-daleko niemam 2 godziny samochodem-ale jakos zawsze cos wyskozy ze czasu brak:P Pestka hahahah dobre z ta blondynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygralyscie cos w piatek w lotka? bo ja nie:( ech jakos niemam szczescia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stronkowe :) ja też nic nie wygrałam :( wpadłam powiedzieć dzień dobry i lecę dalej wszystko w biegu 😭 może do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja tez nie lubie poniedzialkow.....zaczal sie znowu pech? nie moglam auta znowu odpalic....nie wiem co mu odpalilo podrzucil mnie ąsiad do przedszkola zeby malego zawiesc bo jechal akurat w tamtą strone do pracy niestety nie dojechalam bo mam prawie 10 km. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity przysiadz na chwile :) Ciastek co jezyka wystawia hé? Martoszka oj tylko nie pech od samego poniedzialku ! a kysz-to do pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki za zielone😘 moje pranie na dworze dynda:D Slonca niema ale jest cieplo i wiatr dzis juz tak nie wieje jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka ta blondynka w aucie mnie normalnie rozbroila....odrazu poprawil mi sie humor hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano zaczynal padac deszcz ze sniegiem i temu sie wkurzylam ze na zlosc te auto ale jak juz wracalam se spacerkiem to az sie zgrzalam....mam słonkooo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×