Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hmmmm...ciekawe to w wyszukiwarce allegro wpisz chart afgański...tam jest tylko jedna sunia na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tej suczki no .. jakas pojebana wziela psa i nie ma czasu sie nia zajmowac , co myslala ze piesek bedzie lezal tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej żeby od razu do nowego domku trafiła....ale jeśli się nie uda to ja się nią zaopiekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka bo piesek się nie sprawdził w firmie!!! i pomyśleć,że moja swą doopkę z jednego dywanu na drugi przenosi tylko,a tamto biedactwo albo na kaflach w firmie,albo na dworze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos chcial pokazac sie przez psa z rodowodem poprostu ale nie sprostal temu hehhe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hodowczyni została powiadomiona,że jej suka na allegro wyladowała ale nie może jej wziać,bo ma w domu 3 afganki i borzoja gdyby to była moja sunia to jakoś znalazłabym miejsce!!choćby na tymczas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na charcim forum jest babka,która też kupiła na allegro afganke z rodowodem.....sunia miała 2 latka a Gosia jest jej 4 domem!! ale już ostatnim i kochajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az serce boli jak sie patrzy na taki cos :( biedne wszystkie psy ktore sa w ten sposob traktowane :( Jak mozna kupic sobie psa do firmy? i co niby ten pies mial tam robic? beznadzieja Iza no chodzilo mi o to, ze tymczasowo bedziesz moze miala 2 choc czlowiek moze sie tak przyzwyczaic, pokochac, ze juz nie odda nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze cos laskawca w opisie napisal \"Za dopłatą 50 zł mogę sprzedać tzw. \"chartówkę\" czyli obrożę specjalną dla charta ze skóry za którą zapłaciłem 100 zł a za kolejne 80 zł mogę dorzucić rozwijaną smycz niemiecką o długości 8m, która kosztowała 150 zł\" wstydu nie ma powinna oddac za free i cieszyc sie, ze pies w dobre rece trafil na miejscu kupujacego nie wzielabym ani tej smyczy ani obroze niech sobie ja w d.. wsadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wykonczylam psychicznie dzis najchetniej to poszlabym do domu i nic nie robila :( a tu jeszcze 1,5h do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazało się,że ojcem tej psinki jest afgan mojej koleżanki z Poznania!! Ola poczuwa się do obowiązku i zaoferowała w razie potrzeby przetrzymanie jej........ale inne dziewczyny działają i być może w ogóle tymczas nie będzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet chodzący w szpilkach :D:D:D ciekawe skad on bierze szpilki w takim dużym rozmiarze?? bo raczej w 37 to on swojej małej stopki nie wciśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Izunia jakie odpowiedzialne kobiety sie wylonily :D hahaha a ten ciot to pewnie kupuje w jakims specjalnym sklepien. jesooo niedobrze mi sie robi, jakbym tak zobaczyla facia w szpilkach to ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka heheh no leje z tego faceta-a raczej to on jakis ONO jest:D hihi Wrocilam z zakupow bo lodowka swiecila pustkami:P bylam w holandii i kupilam sobie 1kg sloneczniku hehehe bede miala teraz co na ogrodzie dziobac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dobrze ze psina zmieni wlasciciela-kto wie ,moze sie tam zadomowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja bede trzymac-oby sie udalo:) dzis na obiad eksperyment hihi kupilam jakas grecka potrawe-trzeba tylko na patelnie wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochaniutkie!!! ale mamy zajebista pogode!!! slonko, 15 stopni, zero chmur i wiatru! jestem zajarana jak marcowa kotka hahaha. takze dlatego korzystam i siedze na dworze ile wlezie.;) co do psinki to skurwiele normalnie lby bym im poobcinala! o zwierzatko trzeba dbac jak o dziecko, suka no. PUDELKO paskudo dawaj namiary na Facebooka, obiecuje nie bede cie przesladowac....no chyba ze chcesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze mindy jak ja ci zazdroszcze slonka i tych 15st. kuzwa u mnie 0st. wieje zznaczy zawiewa bo śnieg wali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy ja mialam tylko 12 stopni,ech taka tu sprawiedliwosc hihi Martoszka moge Ci na pocieszenie powiedziec ze latem bedzie cieplej u Ciebie niz u nas.Wiec jeszcze troszku wytrzymaj ! Eksperyment sie udal-bylo smaczne ale tak przyprawione ze teraz mnie suszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×