Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternity kochana dziekuje za kartke .. piekna :D w moim ulubionym kolorku ;D:D:D:D i wracaj do nas ok szykuje sie do szkoly .. trzymajta kciukiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) tęsknił ktoś ? pewnie nie :P rany julek ! kiedy ja Was nadrobię czytać ??? 😭 Euforka za stronkę dla wszystkich za poprzednie też będzie ? ;) Pestkową kartkę możecie zobaczyć na blogasku :) chyba zabiorę się za czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no nareszcie się odnalazłaś!!!!!!! :D Pestka trzymam kciuki! Ciastek będzie PIĘKNA pogoda na komunię.mówię ci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartkę sobie obejrzałam na blogu i powiem tyle..........nie można się zawieść na twoim talencie Eternity,jest śliczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo .. jakos mi poszlo :D ja tez nie watpie ale czy to moja kartka zajela tyle czasu?? eternity , ze byla taka nieobecna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)😘 dzięki :) i nie poczytałam ... gość-niespodziewajka się zjawił , potem obowiązki a zegar tyka nadrobię chyba zaraz jak wyślę laski moje spać albo jutro a czasu tyle zeżarł mi dołko-wkurw , dni przeciekały przez palce ale już lepiej :) wiosna - nowa ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich :) wlasnie wrocilam z zumby :) :):) no i nawet mi lzej poszlo niz za pierwszym razem ;) ETERNITY dawaj pyska👄 no i reszta tez👄👄👄 nasza Hugo pewnie dupsko se wygrzala w hiszpanskim sloncu i teraz baluje. takiej to dobrze a glupi (ja)musi zapierdalac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MMMM fajne buty :) a jak niewiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o to samo .. czyli nic ciekawego .. hihi jak telenowela .. z zycia wziete hahhahahah dzizysss co ja pierrrdddole z rana , ide po kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D 👄 Eternity nareszcie jestes :) Mindy haha nie tylko Ty bo ja tez :D a z checia bym sie wygrzala gdzies na slonku :P chyba do solarium pojde dzis ;) MMM buty czad, tylko nie szalej na tym motorze! :D Pestka to jak juz idziesz po te kawe to ja tez chce :D Izunia jak tam Alma? grzeczna? noo oczywiscie nie liczac tego pedzla ;) Zgodnie z postanowieniami ;) zaczelam biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze obiecuje sie nie zabic:D:D:D heh telenowela, czyli tak samo na poczatku i na koncu no w srodku tez tak samo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielę było ciepło więc byliśmy z psami na Sołaczu i stwierdziłam,że jak wiosna się zaczęła to kazdy zabiera na spacer to co ma ;) jedni dzieci inni psy a jeszcze inni motory :D widzę,że mmm już zapewnił sobie dodatek spacerowy na wiosnę;) ja dziś muszę dziewczynom \"welony\" zmówić....też niech maja dodatek na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faaaajniiieeeeee :D kuwa co ja bede robic?? wszyscy wypierdaalaaaja na swieta buuu do PL albo gdzies tam buuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma się same dzieci to tylko dzieci się wyprowadza na wiosenny spacer jak dzieci i psy to wyprowadza szię dzieci i psy jak tylko psy - psy jak motor - analogicznie-motor jak dzieci i i motor to zabierasz dzieci i motor jak masz motor i psy to motor i psy najwięcej roboty to mają ci co mają dzieci,psy i motory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się ma jeszcze do tego chomika , rybkę ,kota ,królika iiii nie wiem co jeszcze ;) to już całkiem przechlapane :P 🖐️ :) Izunia za stronkę poczytam tylko na bieżąco bo na razie nie chce mi się cofać za daleko mam dziś humor \"bez kija nie podchodź\" :P😠 dostanę dziś @ małżonek na swoje szczęście zmył się już do pracy , a dzieciom chyba krzywdy nie zrobię ;) najwyżej będą miały musztrę jak zalezą za skórę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja też nigdzie nie wybywam na święta - będziemy razem pełnić dyżur na topiku hahahahaha nooooo taaaa Hugo sobie wakacjuje już - a u nas z ciepełka zrobiło się ostatnio chłodnawo (parę razy było nawet -2 w nocy) wiater pizgoł też całkiem mocno ale ! właśnie ! ma się ocieplać :) bieganie , aerobiki , diety... tylko ja doopę choduję ??? 😭 :P muszę iść wreszcie karnet na basen sobie wykupić Ciastek trzymam kciuki za pogodę w komunijną niedzielę ! Izunia gratuluję wygranej walki o psiczkę (musiałam trochę podczytać o co kaman;) )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity przyjedz do mnie 😭 i wez tego wkurwa zawn i wyrzuc przez okno .. wiesz .. po tych zarcikach mi przeszlo z lekka a i M jakis milszy buehheheehe dzizyssss kto wmyslil facetow ;) wyprowadzic motor i psa z dzieciakm na reku ahhah to by bylo ciekawe :D musze cos poszukac na necie .. skoro tak cieplo bedzie trza gdzies wybyc nie??? zna ktos jakies fajne miejsce?? cy cus?? ale nie daleko .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie zapisuje, bedziemy razem dyzur pelnic nigdzie nie wyjezdzam na swieta na dlugie spacery ze spajkiem wychodzic nie moge motoru ni mam, dzieci tez :D Pestka dzieki za kawke, teraz ja postawie \\_/b \\_/b \\_/b \\_/b \\_/b jeszcze 1h i po pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja Ci nie pomoge w tych miejscach, nie znam sie ;) Izunia u mnie sloneczko, piekna pogoda, chce sie zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i kupilam sobie buty :classic_cool: na obcasie i od dzis juz w nich smigam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×