Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ano pozbyłam się..... była też inscenizacja pt wony afgańsko-marokańskie i scena jak to Talib porywa marokańską kobietę!! :D a tak poważnie to Alma cichaczem ukradła orginalną marokańską lalkę w stroju ludowym i cichaczem chciała ją do salonu przeszmuglować ,aby poobgryzać ale pan był czujny i odbił \"kobietę\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to postawie , zeby nie bylo ze za darmoche zwinelam zyczenia hihiih ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D ... 🌻 ❤️...👄 ...❤️ 🌻 ... - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PESTKA, NA TE TWOJE URODZINKI, COBYS SZCZESLIWA BYLA I SPELNILO CI SIE O CZYM MARZYSZ YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY A JA MAM TAKI HUMOR ZE LEPIEJ MNIE OMIJAC SZEROKIM LUKIEM, DOL GIGANT!!!!! Hugo witamy w codziennej rzeczywistosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pesteczko życzę Ci żeby Ci się życie układało zawsze po Twojej myśli , drogi były usłane różami i wszystkie marzenia spełniały !! plus to co w kartce ;) 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo wywakacjowana :classic_cool: super że wypad się udał ! Izunia ma wesoło w domu widzę :D dobrze że marokanka uratowana :D jak chcecie to ja wyślę Wam do okien tego pana co mył u mnie - 8mego będzie znów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a świąteczny dyżur na topiku może jednak nie będzie w moim grafiku :P taka ze mnie hetera i zołza że mąż chce mnie wysłać na tydzień do Pl :o rozważam teraz czy nie zrobić mu "na złość" i nie zostać jednak w domu:P ale myśl o tym że przy okazji zobaczenia rodzinki mogę zaliczyć porządnego fryzjera itd też jest dość silna ;) się okaże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity za późno.....już umyłam najgorsze (bo największe) okna pomijam,że już jest świeży nos zrobiony na drzwiach balkonowych :O ja na twoim miejscu bym brała dzieci i jechała na święta do rodzinki!! Mindy nie smutaj się !!👄🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby ;-) a gdzie Mindy wybywa.....do mnie to sie wogole nie odzywa,nie wiem moze ja jaka tredowata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze komus sie nudzi ... ktos mi jebnal spama az mi wsio zawislo ....... 4706858 --- dziwnym trafem w katalogu ma bardzi znane imie buehehehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy🌻na dola giganta Dopiero ze szkoly wrocilam-zrobili objazdy na drodze bo cos robia i sie pogubilam 2 razy:Ppierw jak jechalam do szkoly zajechalam za daleko hihi ale znalazlam droge bo jeszcze jasno bylo a teraz juz ciemno i wyjechalam gdzies w ciemnosciach na drozke z lasu:O wiec wcisnelam gas i jechalam ^przed siebie:D az wyjechalam na droge hihih i jakos do domu dojechalam-choc km narobilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja tez niewiem gdzie Mindy wybywa-wiec jest nas 2 hihi Pestka z tego nr dostalas spam? hihi no imie kojarzy sie jednoznacznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity pakuj sie i przyjezdzaj do PL Pobedziesz troche z rodzinka! :) a Mindy tez do PL sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo Hugo kto by to nie byl i robil se jaja , to ma moje gg czyli ktos znajomy .. bo moje gg na slupach nie wisi , i czyli ktos stad . to niewiele osob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzis ostatni dzien :D i wolneeeeeeeeeeeeeeeeeee ... jesooo no nareszcieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Euforka dzieki za salate😘 Ciastek udanych zakupow-pochwal sie potem czy cos kupilas Pestka hihi wakacje czas zaczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×