Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

o jobzeszzzzzzzzzzz cyrki jakies ... nieborak .. musisz batmanowi oklad z piersi zrobic ... jak nic powaznego to sie wylize :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyjme z zamrazalnika cycki kury i go nimi pochlastam :p macie jakis dobry przepis na szpinak,aby zjadliwy byl (ble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ałłłł az mnie zabolalo czolo musialo cholernie bolec :o, wiem cos o tym.. dobrze, ze oko cale! i dobrze, ze nie uderzylo w skron! pewnie teraz R glowa boli Ciastek ,no no zapowiada sie ten twoj stroj calkiem ciekawie :) czekam na fotki a przesylka juz dotarla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ R wyglada jak cyborg z jednym okiem,powieka mu spuchla, reka boli od szczepionki, a mial dzis popracowac,nie ma to jak dobra wymowka u faceta nie :p euforka do mnie jeszcze nie dotarla heheh,bedzie w n-pnym tygodniu pewnie 8-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) no faktycznie było o włos od nieszczęścia u twojego \"małża\" Ciastek!całe szczęście,że tylko tak się skończyło,uffffff czekam na te foty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skrytykowaly baby :p byla bluzka ciemny fiolet ale jakas taka mocno marszczona i nie spodobala mi sie, potem widzialam taka pomaranczowa nawet ladna ale za to cena mi sie nie spodobala ;-),jak cos znajde to kupie jeszcze a jak nie to pojde w tej jasnej bo R bedzie mial jasny garnitur wiec nie chce przy nim wygladac jak jakas zmora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz za pozno, wlasnie ja kupilam :p,mysle ze bedzie w sam raz do szarego a kolor mi odpowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto krytykowal? mi sie poprostu bardziej podoba czarna ... no wybacz ale ten pomarancz to juz calkiem ..... :P mam dzis Mindy mala na noc heheh :D bylismy na karuzeli poszlam na jedna wariacka malo sie nie zrzygalam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprę Pestkę,ten pomarańcz zostaw na inną okazję a ja dziś kupiłam sobie na święta taka bluzkę co wyglada jak koszulowa biała bluzeczka z krótkim rękawem i kamizelka :) tylko ja to do spódnicy bedę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmimoza ale my wszystkie mamy już opracowane swoje kobiece sztuczki ;):D rady nam nie potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie bo wisiala 2 dnie hehe .. jo do szarego nie pasuja takie kolory ino albo czarny albo bialy .. no ale i tak zrobisz jak uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacze jak bedzie wygladac, widzialam zestaw pomarancz i szary w sklepie i fajnie to wygladalo :p mam jeszcze biala bluzkie przece ;-) ,zreszta czarnej na pewno nie zaloze na komunie jakos mi sie ten zestaw z kelnerem kojarzy hehehe Twierdza na tvp1 idzie ja dzis porzadki w szafkach zrobilam, nie wiem co mnie naszlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelner to ma biala :P .. to po co mierzyla czarna jak nie bedzie jej napewno .. ooo fiolet jeszcze pasuje .; albo taki grafitowy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) kończę pić kawę i na charci spacer jadę ciekawi mnie reakcja almy na obcych ludzi i taka ilość psów.......Izzy już wprawiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×